W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Podziel się tematem z innymi!

#30200
Witam wszystkich,
zmagam się z łuszczycą ok 3 lat. Łuszcyca dawała znaki głownie na łokciach i całych nogach, trochę na głowie oraz plecach. W ostatnie wakacje udało mi się jednak praktycznie zupełnie jej pozbyć. Wakacje z rodziną, dużo słońca, pełny, relaks no i kąpiele w soli dały zdumiewające efekty, w końcu przestałem się tym martwić. Wcześniej stosowałem maści sterydowe, które w mojej ocenie nie dawały praktycznie nic poza przebarwianiem skóry.
Niestety ok 2 miesięcy temu miałem wypadek i baaaaardzo poważne stany stresowe. jakiś tydzien po nim zesypało mnie dosłownie całego, jedynie twarz i ręce (dzięki Bogu) pozostały czyste. Oczywiście klasyczna deprecha mnie dopadła z tego powodu, ale do rzeczy.
Od przeszło tygodnia zacząłem stosować własną kombo kuracje i pomimo naprawdę krótkiego okresu stosowania już widać efekty, plamy bledną i znikają co napawa mnie lekkim optymizmem.
Rano i wieczorem mikstura z ciepłej wody pół łyżeczki kurkumy, świeżo mielony pieprz, świeżo starty imbir i troszkę cytryny. Codzienne kąpiele w krochmalu po 20 minut- ok 3 litry krochmalu na wannę, a krochmal robię z 5 łyżek stołowych skrobi ziemniaczanej na litr wody. Do tego dorzuciłem suplementy: magnez, witamina, A, witamina D3, K2, kwasy omega 3 i żeńszeń.
Mi na razie pomaga. Według was coś powinienem zmienić ? coś dodać lub odjąć ?
Pozdrawiam

Podziel się tematem z innymi!