Baner fototerapia
W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Podziel się tematem z innymi!

 zack
#28477
Cześć
Co byście polecili na paznokcie, od 2 lat pojawia mi się na zmianę na paznokciach dłoni. Nic z tym do tej pory nie robiłem, poza smarowaniem maścią cynkową. Podobne pytanie mam odnośnie skóry głowy, to główny obszar mojej łuszczycy. Do tej pory stosowałem z powodzeniem dr. michales odżywkę + szampon. A ostatnie pół roku yiganerjing z rewelacyjnymi wynikami. Nadal to moja główna maść i spisuje się nieźle, ale łuska wraca, skóra się"przyzwyczaiła". Dodam jeszcze że interesują mnie tylko naturalne/niesterydowe preparaty. :D

Obrazek
Awatar użytkownika
 Paweł
#28478
U mnie sama odżywka i szampon dr Michaels nie radziły sobie ze skórą głowy. Musiałem zastosować jeszcze maść.

Może Kartalin lub Bioarpil, albo preparaty dziegciowe.

Aktualnie testuję Magnipsor. Mogę napisać, że na mnie też działa, tylko potrzebuje dużo czasu.
 zack
#28485
Maść też mam, może teraz zacznę stosować na głowę bo wcześniej wystarczał szmpon z odżywką i w sumie o niej zapomniałem. Myślisz że sprawdzi się też na paznokcie? Kartalin stosowałem bez większych rezultatów, a wszelkie dziegciowe staram się omijać ze względu na woń - chociaż cocois mi pomaga. O tym magnipsorze pierwsze słyszę więc zakupie do testów. Coś muszę zmienić bo jak juz wcześniej pisałem mimo że specyfiki działają to max 6miesiecy. No i z tą łuszczycą paznokci muszę w końcu zawalczyć, widziałem też że dr. michales wypuścił nowy produkt ale cena mnie zabiła xd Także jeśli ktoś leczy też paznokcie piszcie ;)
Awatar użytkownika
 Paweł
#28491
Dr Michaels ma też nową serię na paznokcie. Jak na razie jedna Czytelniczka mi pisała, że działa. Wcześniej nawet nie wiedziałem, że mają coś nowego na pazurki.

Jeśli chodzi o Magnipsor to on śmierdzi i brudzi. Więc jak zapach Ci przeszkadza to musisz się zastanowić czy to kupić.
 zack
#28531
Więc tak.
Sprawdziłem ceny dr. michales na łuszczycę paznokci, i 400zł za te preparaty to zdecydowanie za dużo. Wracam do opisywanej przez ciebie kuracji cynkowej, zwłaszcza że raz mi już pomogła. Zastanawiam się dodatkowo nad Sililevo lakier do paznokci, bądź Alessandro Express Nail Hardener Odżywka Paznokcie stosowałeś któreś z powyższych?

Podziel się tematem z innymi!


Stosujecie tą chińską maść jest pewno z domieszką[…]

O łuszczycy

Badania Kliniczne Oczami Polaków – so[…]

O łuszczycy w telewizji

Rozmowy o łuszczycy w Dzień Dobry TVP 3 Kielce: ht[…]

W Łodzi odbędą się warsztaty radzenia sobie ze str[…]