Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
 michelle18
#2936
Witajcie ;)
Chciałam wam polecić tabletki Vitaminum PP Teva, miesiąc temu dowiedziałam się że ktoś z rodziny je bierze i pomagają w leczeniu łuszczycy. Z początku nic nie chciałam pisać póki sama ich nie wypróbowałam czy rzeczywiście to prawda:) No i jednak widzę bardzo dużą poprawę, jestem zadowolona :) skóra bardzo ładnie się leczy, zmniejsza się zaczerwienienie:)
 Basieńka44
#3093
Ja używałam w ubiegłym roku łączyłam z wyciągiem z kasztanowca więc napewno mają jakieś działanie remisje mam pół roku choć po farbowaniu włosów przesuszyłam skórę na głowie i wylazły dwie plamki schodzę po natłuszczeniu wazeliną,ogólnie efekt mnie cieszy przebarwienia po plamach mało widoczne nowych zmian oprócz tych dwóch plamek nie ma.
 Gandalf
#3099
dora1000 pisze:Tak używa się ich w leczeniu łuszczycy, ale z innymi lekami
Pewnie z niacyną?:-)
W tym co jemy jest kilkadziesiąt procent mniej witamin,minerałów,enzymów niż w latach '50.
Dlatego należy albo więcej jeść co dodatkowo obciąża organizm albo dodatkowo "sztucznie" się "suplementować".Witamina C,b-complex,nienasycone kwasy omega 3-6-9,wapń,magnez to podstawa.
Można też tak ustawić dietę żeby jeść produkty o jak największej zawartości interesujących nas rzeczy.Dlatego picie świeżych soków z warzyw to podstawa.