Baner fototerapia
Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 MONiO 500
#14662
Witam was serdecznie,ja mam łuszczyce od 10 lat i dopiero teraz znalazłam w sieci lek na leczenie łuszczycy,dwa miesiace temu wysypało mnie cała,wszystko mnie swedziało,pierwszy raz od 10 lat miałam taki wysyp,łapałam sie wszystkiego,i zaczęłam szukac w necie jakiś porad i trafiłam na Suplement diety SUFRIN,ludzie sobie chwalili te kapsułki wiec stwierdziłam ze warto spróbowac,i wybrałam juz 80 kapsułek i po łuszczycy prawie niema śladu.Jest to bio siarka łatwo przyswajalna,smaruje tez całe ciało balsamem GARNIER tylko ten czerwony i jest naprawde super efekt,polecam wszystkim chorym na łuszczyce. :)
Awatar użytkownika
 antonia
#14678
Cieszę się, że Ci to pomogło, ja przyjmuję sufrin a przedtem MSM i nie zauważyłam żadnej różnicy :D
Awatar użytkownika
 henia
#14680
Wszelka suplementacja, powinna być bardzo rozważna. Suplementy, to tez leki. Z mich wieści wynika, że tyle siarki, ile dostarczamy organizmowi w postaci żółtka jajka, pokrywa w zupełności zapotrzebowanie organizmu na ten pierwiastek.

Choć faktem jest i to, że uzupełnienie niedoborów czy to witaminowych, czy pierwiastkowych, może przynieść remisję :)
 barbara.s
#16587
MONiO 500 pisze:Witam was serdecznie,ja mam łuszczyce od 10 lat i dopiero teraz znalazłam w sieci lek na leczenie łuszczycy,dwa miesiace temu wysypało mnie cała,wszystko mnie swedziało,pierwszy raz od 10 lat miałam taki wysyp,łapałam sie wszystkiego,i zaczęłam szukac w necie jakiś porad i trafiłam na Suplement diety SUFRIN,ludzie sobie chwalili te kapsułki wiec stwierdziłam ze warto spróbowac,i wybrałam juz 80 kapsułek i po łuszczycy prawie niema śladu.Jest to bio siarka łatwo przyswajalna,smaruje tez całe ciało balsamem GARNIER tylko ten czerwony i jest naprawde super efekt,polecam wszystkim chorym na łuszczyce. :)
Ho ho to bardzo szybko u ciebie siarka zadziałała, pogratulować :-D Nie wiem czy planujesz nadal ją stosować, ale zalecam by tak.
 barbara.s
#16588
antonia pisze:Cieszę się, że Ci to pomogło, ja przyjmuję sufrin a przedtem MSM i nie zauważyłam żadnej różnicy :D
Upłynęło trochę czasu od twej wypowiedzi, ale powiedz jak długo stosowałaś siarkę? z doświadczenia wiem (choć to tez zależne jest od organizmu)że preparat trzeba przyjmować dośc długo by zobaczyć rezultaty, w końcu to nie antybiotyk, że zadziała od razu..
Awatar użytkownika
 antonia
#16595
barbara.s pisze:Upłynęło trochę czasu od twej wypowiedzi, ale powiedz jak długo stosowałaś siarkę?
Brałam MSM ok. dwóch miesięcy, potem przerwa przez miesiąc, teraz znów biorę regularnie, w/g przepisu na opakowaniu. To jest faktycznie za krótko, żeby z całą pewnością stwierdzić, że mi pomaga. Ale zauważyłam poprawę włosów i paznokci, a to już coś. :D :D
 barbara.s
#16744
To bardzo dobra wiadomość :-) przynajmniej zachęca do kontynuowania kuracji.
 grzech
#29384
Pozwolę sobię odświerzyć temat. Może ktoś wyjaśnić różnicę pomiędzy bio-siearką - Sufrin a siarką organiczną - MSM?
Awatar użytkownika
 Paweł
#29386
MSM to dokładnie metylosulfonylometan C2H6O2S. A Sufrin to po prostu siarka z olejami. Siarka z Sufrin ma mniej pierwiastków. Dokładniej można by powiedzieć, gdyby wiadomo było jaki jest wzór tej siarki z Sufrin. Siarka z Sufrin podobno nie jest utleniona.
 grzech
#29387
Paweł pisze:MSM to dokładnie metylosulfonylometan C2H6O2S. A Sufrin to po prostu siarka z olejami. Siarka z Sufrin ma mniej pierwiastków. Dokładniej można by powiedzieć, gdyby wiadomo było jaki jest wzór tej siarki z Sufrin. Siarka z Sufrin podobno nie jest utleniona.
Dzięki Pawle, wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :)
Czy zatem można w jakikolwiek sposób stwierdzić która z tych sierek jest lepsza/skuteczniejsza?
Gdzieś wyczytałem, że do regeneracji stawów lepszy jest Surfin właśnie, ale nigdzie nie mogę znaleść podstaw takiego wpisu a suplementuję od kilku miesięcy MSM 5g/dobę i teraz nie wiem czy pozostać przy tym czy jesdnak zmienić? :(

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]