Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#28744
Pewnie nigdy nie dowiemy się prawdy. Musimy wierzyć w uczciwość producenta i obserwować własny organizm. U mnie maść ta daje rezultaty dość szybkie ale tylko w obrębie twarzy, szyi, klatki piersiowej czy pleców. Na nogach w zasadzie nie działa. Z kolei sterydy, nawet te bardzo mocne typu dermovate też nie robią u mnie rewolucji. Nie miałam tez po nich nawrotów. Łuszczyca zwyczajnie ze mną była, choć do maja tego roku w bardzo łagodnej postaci. Mydła nie używałam (nawet nie wiedziałam, że takie jest). Pozdrawiam.
#28789
Nie ma wiarygodnych danych na temat sterydów w tej maści.

Zawsze jest boom na początku w przypadku nowych preparatów, a potem jest cisza. Cisza nie oznacza, że nikt nie używa danego preparatu, tylko jest już tyle info na jego temat, że nie ma potrzeby pytać stale o to samo.
#28797
Witam. Mam pytanie: do tej pory na zamawianych przeze mnie tubkach widniał napis w j. angielskim - Antibacterial Cream. Dziś dotarło nowe zamówienie. Pudełko identyczne, zapach, kolor też. Ale na tubce jest napis: Multifunctional Cream. Orientujecie się może czy jest jakaś różnica w maści????
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 62