Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Podziel się tematem z innymi!

#28699
Lukkon pisze:Witam. Pytam osób, które stosowały maść z dobrym skutkiem. Zmiany szybko wracają i czy w tych samych miejscach?
U mnie wróciły szybciej jak znikły :speechless: większe i już nie do zaleczenia w/w mazidłem.
#28700
Ja stosuję juz 1,5roku jestem bardzo zadowolona.Zmiany w niektórych miejscach znikły i...już nie wróciły-łydki,kostki,stopy,posladki...na łokciach i dłoniach czasem cos wyskoczy ale przesmaruje i dalej spokój.Tak ogarnietej łuszczycy ne miałam od lat :)
#28727
Paweł pisze:Nie wiem czy dasz radę. Ja miałem na głowie posmarowane to mnie już oczy szczypały.

Taka sama reakcja a jak przejechałam palcem po twarzy po wcześniejszym kontakcie z maścią musiałam szybko zmyć
#28728
bame2109 pisze:co myślicie o smarowaniu w okolicach oczu tą maścią? Dla mnie to jedyny sposób, bo mam cały nos i boki przy oczach w plamach - stosuję raz na ok. 2 tyg. Myślicie, że to może bardzo negatywne być?
Musisz sam spróbowac...ja stosowałam na czoło i boki twarzy,nic mnie nie szczypało.Swoja drogą to jedyyne coo tam może szczypac w oczy to utleniający sie mentol,a jest on w składzie masci,nic wiecej wiec spokojnie bez paniki,stosuje od 1,5roku i żyje bez powikłan żadnych
#28729
Ja też stosowałam na twarzy. Miałam zmiany w brwiach, przy uszach i na nosie. Mnie nic nie szczypało. Przyjemnie chłodziło tylko. No i wszystko zeszło do czysta. Na innych partiach ciała jest różnie. Nogi reagują mega opornie. Moim zdaniem nawroty nie są efektem stosowania tej maści a raczej innych czynników. Ja np. we wtorek miałam potwornie stresującą sytuację w pracy. I już w środę nowy wysyp, nie duży ale plecy, które miałam czyściutkie pokryły się drobną czerwoną kaszką. Smutne to bo walczę już dobrych kilka miesięcy a tu jeden stres i po sprawie. Najdziwniejsze jest to, że choruję 27 lat i do tej pory stres wogóle na mnie nie wpływał. Silna angina zmieniła wszystko. Ale Kochani nie zapominajmy, że to łuszczyca. Ona wraca, tak po prostu.

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 62