Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 MSMM.P
#5469
Poczytałam o diecie... Od lat unikam pewnych rzeczy... A jednak kłopot pozostał... Może ktoś ma sprawdzone suplementy , które chociaż trochę pomogą. Polecam kojąco - natłuszczający krem do ciała PHARMACERIS.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2011, o 14:42 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Posty wydzielone z tematu o głodówce.
Awatar użytkownika
 zgon1610
#5477
MSMM.P pisze:Polecam kojąco - natłuszczający krem do ciała PHARMACERIS.
Mówisz przypadkiem o :

BODY-ICHTILIUM- Kojąco-natłuszczający krem do ciała- Łagodzi podrażnienia, natłuszcza, dotlenia skórę. Zawarty chlorofil przyspiesza regeneracją naskórka i poprawia jego odżywienie poj.175 ml

PURI-ICHTILIUM- Żel do mycia ciała i skóry głowy- Łagodnie oczyszcza wspomagając regenerację skóry. Zastępuje tradycyjne mydło. niweluje podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia. poj. 225 ml

Z ulotki to każdy mądry ;)
A na poważnie ostatnio dostałem ulotkę od dermatologa ale nie wykupiłem bo mam sklerozę :(
Było by miło jakbyś napisała coś więcej na ten temat.

Ciekawe wątki o suplementach:
dieta/oleje-roslinne-nieoczyszczone-a-luszczyca-t6.html
dieta/prawidlowa-dieta-t91.html
Awatar użytkownika
 antonia
#11609
Różeniec górski
Naturalna metoda na odprężenie i redukcję stresu
Pomaga w stanach depresji, zmęczenia i braku energii, a także w bezsenności wywołanej przez stres. Podnosi wydajność umysłową i fizyczną. Poprawia libido i potencję.

http://ciecinski.eco.pl/rhodiola.html