Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Podziel się tematem z innymi!

 Rafaello
#3263
Scalp and Body Ointment - 250g

Regularne stosowanie preparatów Dr Michaels powoduje:

- ograniczenie nadmiernej proliferacji komórek naskórka
- skuteczne zmniejszanie podrażnienia i stanu zapalnego skóry
- wygładzenie skóry
- łagodzi świąd
- poprawia stan nawilżenia, natłuszczenia, elastyczność i sprężystość skóry.
-całkowity zanik wykwitów
Dodatkowe zalety preparatów Dr Michaels w ocenie badanych:

- dobra tolerancja
- łatwość stosowania
- odpowiednia konsystencja i zapach
- nie powodują trwałych zabrudzeń
-masc bardzo wydajna
http://www.psoriasisandskinclinic.com/p ... hp?p_id=21
Znalazłem, że kilka osobom ten krem pomaga.
Choć kuracja droga
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,4657,page=2
Po przebadaniu 22 pacjentów przeprowadzilismy analize z polowy okresu trwania próby, która wykazala bardzo przekonujace wyniki. W obydwu grupach doszlo do poprawy po osmiotygodniowej terapii, przy czym w grupie Verum doszlo do znacznie lepszych wyników niz w przypadku grupy Placebo. Wyrazajac to w liczbach, luszczyca w grupie Verum (Dr. Michaels Pflegeprodukte fuer Psoriasis) poprawila sie o 87% a w grupie Placebo o 22%. Niepozadane skutki uboczne wystapily jedynie u trzech pacjentów z grupy "Dr. Michaels Pflegeprodukte fuer Psoriasis", ale byly malo znaczace i przelotne. Równiez w grupie Placebo wystapily dwa przypadki.

Streszczenie

Badanie to wykazalo bardzo zadowalajace dzialanie antyluszczycowe Dr. Michaels Pflegeprodukte fuer Psoriasis. Mozna zatem zalozyc, ze masc zawiera jedna albo wiecej zasad dzialania antyluszczycowych, które nie sa znane do dnia dzisiejszego. Stosowanie tych srodków powinno nastapic jedynie w porozumieniu z lekarzem specjalista, poniewaz tylko on jest w stanie zaproponowac wlasciwe dla okreslonej formy luszczycy i wlasciwe sposród szerokiej gamy dostepnych terapii leczenie.
http://www.med4you.at/derma/psoriasis/s ... s_poln.htm
Awatar użytkownika
 szater
#3266
...kolejny super preparat...za super cene...powiem tak nigdy sie nie dowiesz o skutecznosci puki sam na sobie go nie sprawdzisz...powtarzam kazdy z nas choruje inaczej dlatego cos co pomaga mnie nie zawsze musi pomóc Tobie...jeszcze jezeli chodzi o dermokosmetyki..były swego czasu reklamy specjalistycznych klinik które gwarantowały wyleczenie...jakos niekoniecznie dobrze prosperuja...leczenie kosztowało masę pieniedzy a łuszczyca i tak robiła co chciała..
Uwazam ze wiecej mozna osiagnac za mniejsza kase...ale.....życze powodzenia :D
Awatar użytkownika
 henia
#3270
Szater pełna zgodność. Lata temu, za pomocą zachwalanego.... kolagenu, poprawiałam stan swojej skóry i walczyłam z ł., na mazianiu to polegało a nie na jakiś zastrzykach czy cóś. I jedna i druga miały go w głębokim poważaniu a ja byłam chudsza o niezłą kaskę, jak na tamte czasy.
Przy kosmetykach, nie ma mocnych, nie u wszystkich się one sprawdzają, nawet te najbardziej renomowanych firm. Ale kogo na to stać i ma taki kaprys, niech próbuje a nóż trafi na swój złoty środek.
Awatar użytkownika
 Jurek85
#5532
Po przeczytaniu opini o tych dermokosmetykach dr michaels, na innym forum postanowiłem je wypróbować (maść ointment oraz skin conditioner), podchodziłem do tego dosyć sceptycznie - wkońcu nie miałem żadnej gwarancji, że pomogą. A jednak pomogły. Po dwóch tygodniach stosowania wykwity wyraźnie zanikły są teraz praktycznie niewidoczne :D , jest szansa, że całkowicie zanikną. Pozostaje jeszcze pytanie jak długo te efekty się utrzymają ale sądząc po opiniach może być dobrze - jestem umiarkowanym optymistą w tej kwestii. Oczywiście skuteczność tych preparatów to zapewne jak ktoś tu wspomniał sprawa indywidualna, ale cieszę się że mi (na razie) pomagają.
Awatar użytkownika
 Paweł
#5542
Dzięki Jurku, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i efektami leczenia. Taka opinia z pierwszej ręki jest bardzo cenna.
#6896
puma pisze:sorry za offa ale najlepsza na tej stronie jest sonda xd

"Czy preparaty Dr Michaels poleciłbyś innej osobie


Tak
Raczej tak

Głosuj"
A jest "nie wiem" bo nie stosowałam :crazy:

Podziel się tematem z innymi!