Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
Awatar użytkownika
 Jurek85
#9256
Jurek85 pisze:odświerzam temat bo znalazłem informacje iż można kupić tzw "starter" dr michaels, dla tych co rozważają zakup ale przeszkodą była cena, można wypróbować czy działa i ewentualnie kontynuować leczenie, więcej info: http://drmichaels.com.pl/
Dostałem na priva wiadomość, że informacja o starterach jest już nieaktualna, podobno nakład się wyczerpał. W zamian dystrybutor oferuje podobno sprzedaż ratalną na dobrych warunkach.

pozdrawiam
 euterpe
#9267
Główne składniki to olej z kiełków pszenicy, migdałów, wiesiołka, pestek moreli, parafina. Dość normalne i naturalne składniki. Samemu można zrobić taki krem za dużo taniej.
Awatar użytkownika
 Jurek85
#9338
euterpe pisze:Główne składniki to olej z kiełków pszenicy, migdałów, wiesiołka, pestek moreli, parafina. Dość normalne i naturalne składniki. Samemu można zrobić taki krem za dużo taniej.
Oczywiście że to "normalne i naturalne składniki" przecież to dermokosmetyk :D
Szczerze mówiąc to nie wiem czy bez odpowiedniej wiedzy i aparatury udało by się coś takiego przygotować, ale oczywiscie nikt nie zabroni próbować.
Awatar użytkownika
 Jurek85
#9390
Ja tam ekspertem w tych sprawach nie jestem, ale wydaje mi się że tworząc preparat tego typu nie wystarczy tak po prostu "zmieszać wszystkie składniki" i gotowe . tak sobie myślę że gdybym wziął te wszystkie składniki i je po prostu pomieszał, bez odpowiedniej wiedzy, sprzętu i całego zaplecza, które pewnie posiadają takie firmy, to w życiu mi nie wyjdzie coś co chociaż trochę przypomina taką maść :) .
Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, to tak trochę jak z pepsi czy cola, skład jest na butelce ogólnie dostępny, ale jak nawet bardzo się postarasz i pomieszasz te wszystkie składniki to co najwyżej otrzymasz taką polo coctę :P
Jestem jednak zdania że jak coś można robić samemu to lepiej zrobić to samemu i nie przepłacać ale pewne rzeczy lepiej zostawić specjalistom. Ale jeśli podejmiesz się zadania i zrobisz to sam, to nie ukrywam że będę pod dużym wrażeniem kolego :D
Awatar użytkownika
 primo
#14610
kacha pisze:No i jak tam @euterpe udało ci się coś zdziałać???
Wątpię żeby komuś bez specjalistycznego sprzętu i wiedzy udało się od tak stworzyć taką maść xd