Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 Katarzyna 2000
#17179
Witam wszystkich , chyba tu to powinnam zamieścić , moja skora to ta najgorsza delikatna cienka pękająca ect znalazłam środek całkiem fajny używam każdego dni żelu i balsamu , naprawdę w moim przypadku fajnie się spisuje :D
pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
 antonia
#17182
Cena tych kosmetyków powala z nóg! :crazy:
 Katarzyna 2000
#17185
Witam
Antoniu podziękowałam ci na innym temacie za cocois
kaszt tych kosmetyków to 400 nok czyli 200 zł , ja kupiłam w aptece .
 magda_n
#24444
witam,
przepraszam za odkopywanie starego tematu, ale trafiłam tutaj szukając informacji o środkach przeciwłuszczycowych Nisim w Google.
Obecnie w Polsce są dostępne zestawy Body Wash i Lotion w akceptowalnych cenach... ktoś to testował?
Widziałam że jest promocja i gdzieś trafiłam jeszcze na dodatkowy kod rabatowy 10% ... cena więc jest kusząca.

Dystrybutor - http://nisim.pl
Awatar użytkownika
 Shamhat
#24450
Ciekawi mnie skład, Moisturizing Body Wash & Lotion for Problem Skin, z tego co znalazłam w sieci, piszą o tym czego nie zawiera, natomiast zawiera Aloe Vera i Pro witaminę B3, hmm, jak dla mnie trpche mało informacji na tę cenę.
Przepiszcie proszę skład z opakowania, dziękuję.
 magda_n
#24468
znalazłam składy

body lotion:
Water, Aloe barbadensis, glycerine, Butyrospermum parkii, caprylic / capric triglyceride, Simmondsia chinensis, niacinamide (vitamin B3), Glyceryl Stearate, PEG-100 stearate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Cysteine HCl, cystine, inositol, methionine, biotin, Parfum, Phenoxyethanol , acrylates / acrylamide copolymer, paraffinum liquidum, Polysorbate 85, carbomer, tetrasodium EDTA, sodium hydroxide, methylisothiazolinone,

body wash:
Water, Sodium Laureth sulfathe, cocamidopropyl betaine, cocamide DEA, glycol distearate, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Cysteine HCl, cystine, inositol, methionine, biotin, Dimethicone, Sodium Chloride, Parfum, citric acid, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone,

ja zaryzykuję, na zachodzie dużo pozytywnych opinii, a te niecałe 140 złotych to nie majątek...

ps - może się komuś przydać - kod rabatowy 10% - Z7GG7JIS
Awatar użytkownika
 antonia
#24469
magda_n pisze: a te niecałe 140 złotych to nie majątek...
jeśli się ma sponsora albo ojca chrzestnego to rzeczywiście całkiem tanio... ;) 140 zł w te czy we wte...
nie ma znaczenia :cool:
 magda_n
#24470
ale piszesz serio?
mam 32 lata, zwyczajną pracę (przedszkolanka) i mam oszczędzać na sobie i swoim samopoczuciu? Wolę wydać kasę na to niż na wyjście na imprezę, bo mniej więcej tyle koleżankom "schodzi" za jedną noc imprezowania (taksówki + parę drinków).

nie przesadzajmy, nie żyjemy w kraju trzeciego świata...
Awatar użytkownika
 antonia
#24471
magda_n pisze:ale piszesz serio?
Tak Magdusiu, piszę całkiem serio :) 140zł za 240 ml buteleczkę lotionu, a takich potrzeba kilka miesięcznie na całe ciało, to jest wydatek przekraczający budżet bardzo wielu osób na tym forum. Niejeden z nas oszczędza na czym tylko się da, nie wspominając o ww. imprezkach, a i tak po zapłaceniu wszyskich rachunków musi oszczędzać na żywności by wykupić sobie tanie maści i nawilżacze do skóry. Może spytajmy innych na forum jak sobie radzą z zakupami leków nierefundowanych i co myślą o cenach?