Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Podziel się tematem z innymi!

 staszek84
#19133
Witam serdecznie.

Przez 4 ostatnie lata zbierałem sporo informacji na temat łuszczycy i bielactwa. Produkowałem maści domowe na podstawie wazeliny i ekstraktu z mieszanek ziół stosując je na sobie. 3 miesiące temu, po zastosowaniu ostatniej maści (wazelina+ekstrakt z 11 ziół) udało mi się uzyskać:

- w miejscach smarowanych zanik łusek po 1,5 tygodnia
- w miejscach smarowanych zanik zaczerwienień po 4 tygodniach.

W praktyce zaczerwienienie skóry ustąpiło na 85%, po 2 miesiącach smarowania widziałem jeszcze bardzo delikatne różowo-białe przestrzenie odpowiadające pierwotnym łuskom. Ale trzeba się mocno wpatrywać aby zauważyć.

Po miesiącu bez używania maści stan łuszczycowy powraca. Zastanawiam się czy jestem odosobnionym przypadkiem?

Chciałbym za darmo (pokryje także koszt przesyłki) wręczyć 5 (100ml) sztuk mojej maści osobom chętnym sprawdzić jej działanie. Jeśli tak zostaw mi informacje na priv oraz swój adres. Dziekuje.
 michal_e51
#19172
Drogi Staszku,

Bardzo miło zobaczyć, że ktoś własnymi siłami do tego stopnia eksperymentuje (kombinacje mieszanin wielu ziół), żeby zaleczyć łuszczycę.
Co do nawrotu zmian, to sądzę, że przy leczeniu zewnętrznym - objawowym będą one występować po odstawieniu każdego leku /maści/. Nie leczymy przyczyn, a jedynie skutki. Myślę, że każdy z nas powinien znaleźć co powoduje u niego wykwity. Teorii jest oczywiście wiele. Leczenie przyczyn + Twoja maść = pełne i szybkie wyzdrowienie :)
Z niecierpliwością poczekam na opinię osób, które zastosowały Twój specyfik. Nie proszę o próbkę ponieważ aktualnie jestem w trakcie innego eksperymentu :) Przy okazji swoim postem podbijam temat. Pozdrawiam i życzę sukcesu.
 staszek84
#19174
nie wysyłam osobom które mają na forum napisany 1 post oraz zarejestrowanych po 15 cze 2013, to kwestia wiarygodności dla innych użytkowników. zaraz zaczęły by się spekulacje, że sam zakładam konta.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, o 16:54 przez staszek84, łącznie zmieniany 2 razy.

Podziel się tematem z innymi!