Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 Alicja
#27019
Byłam dzisiaj u kosmetyczki. Rozmawiałyśmy, jak to u kosmetyczki, o wszystkim i zgadało się o łuszczycy i zapytała mnie, czy stosowałam krem Beranga. Pani twierdzi, że doskonale działa na wszelkiego rodzaju oparzenia, blizny, ukąszenia, ugryzienia, blizny potrądzikowe,pomocny jest przy łuszczycy. Kosztuje około 140 zł, pojemność słoiczka taka, jak standardowego kremu kosmetycznego. W składzie jest podobno sporo ziół, nie ma chemii, parabenów, sls-ów, no czysta natura. Pani użyła go do moich dłoni i stóp po zabiegach kosmetycznych. Muszę przyznać, ze moje stopy do wieczora, czyli przez kilka godzin, nosiły ślady tego kremu, były gładkie i nawilżone. Czy ktoś z was spotkał się z tym produktem? Zainteresowanym wiedzą podawaną przez osoby sprowadzające ten krem do Polski podaję adres strony: http://www.beranga.pl
Sprowadzają to osoby prywatne, jak podejrzewam, więcej informacji jest na FB. Ja niestety, nie posiadam tam konta i nie mogę więcej sprawdzić. Gdyby ktoś miał ochotę i czas, i mógł sprawdzić, bądź używał tego specyfiku-proszę o wiadomość.
Nie, żebym go od razu kupiła i stosowała, ale wiedzieć bym chciała o tym cudzie więcej.