Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
 konto usunięte
#807
Piołun pisze:Przeczytałem wnikliwie książkę Tombaka po czym wrzuciłem ją do kosza.
"Podpadł" mi parę razy ,ale już nie pamiętam w jakich kwestiach.
Ja nie przeczytałam, ale przejrzałam. Mnie też podpadł.
A z tym wyrzucaniem to przesada. Trza było wystawić na Allegro, ludzie mają różne systemy wartości ;)
Awatar użytkownika
 szater
#811
To ciekawe podejscie do życia i sprawy .....mnie jak ktos podpadnie to dokładnie wiem dlaczego i o co dokładnie chodziło :devil:
 konto usunięte
#813
szater pisze:mnie jak ktos podpadnie to dokładnie wiem dlaczego i o co dokładnie chodziło
I wszystkie "krzywdy" (w tym wypadku wpadki) pamiętasz oczywiście, jak typowy skorpion, prawda?
Ja sobie pamięci nie zaśmiecam.
Awatar użytkownika
 Piołun
#816
Długo szukałem NATURALNEJ witaminy C, bo w naszym przypadku jest ona bardzo ważna .
W sklepie zielarskim ostatnio znalazłem .W zwykłych aptekach wciskają syntetyczną ,gdzie na opakowaniu jest np. narysowana dzika róża ,ale to zmyłka.
Trzeba dobrze się wczytać w skład .
Polecam suplement o nazwie ACEROLA firmy Sanbios .
100% naturalna wit C i bioflawonoidy .
Jest też Dzika Róża Skórka -(tak się nazywa) też firmy Sanbios.
Ja stosuję i jedno i drugie.
Syntetycznych witamin nie kupuję .Są tanie ,ale się nie wchłaniają.
Awatar użytkownika
 szater
#829
Medium pisze:
szater pisze:mnie jak ktos podpadnie to dokładnie wiem dlaczego i o co dokładnie chodziło
I wszystkie "krzywdy" (w tym wypadku wpadki) pamiętasz oczywiście, jak typowy skorpion, prawda?
Ja sobie pamięci nie zaśmiecam.
Czasem dobrze jest sprawdzic co sie pisze a nie klepac byle co i byle jak: SKORPIONEM NIE JESTEM!

Jezeli podejmuje sie dyskusji na jakis temat to dokładnie wiem co wzbudziło moje podejrzenia...nie klepie jezorem byle czego,dokładnie wiem z czym sie nie zgadzałam,racjonalnie potrafie wytłumaczyc swoje stanowisko.

Po raz kolejny zwracam uwage aby trzymac sie tematu :devil: ,który brzmi: Prawidłowa dieta
 konto usunięte
#833
szater pisze:Po raz kolejny zwracam uwage aby trzymac sie tematu :devil: ,który brzmi: Prawidłowa dieta
Wrażenie z zaleceń rzeczonego wyżej Tombaka nie odbiega zatem od tematu.

Ty chyba aspirujesz do roli moderatora, bo - jak widzę - nie jesteś nim, więc się pohamuj z uwagami! Obrazek
Awatar użytkownika
 szater
#834
...ja naprawde nie musze niczego udowadniac ani do zadnej roli nie aspiruje...lubie ład i porzadek.
Micha l Tombak i jego ksiazki dotyczą w całosci diety ,prawidłowego odżywiania i oczyszczania dietą organizmu....widac za szybko wyrzuciłas te ksiązke...z pamieci
 konto usunięte
#836
Szczerze mówiąc sam temat "Prawidłowa dieta" zawiera pewien lapsus, coś jak dzisiejszy, mocno niesławny CODEX ALIMENTARIUS, jest tu niedobra ambicja, by ustalić JEDYNIE DOBRĄ RECEPTĘ NA ODŻYWIANIE.

A co powiesz na całą serię książek o żywieniu zgodnym z grupą krwi, hę? :notguilty:

Dużo więcej wniósłby temat, w którym tropimy nasze przyzwyczajenia żywieniowe. Może tym sposobem znajdziemy jakichś winowajców?
Ja jednak nie jestem na tyle ambitna, by go ładnie otworzyć i pałeczkę przekazuję moderatorowi ;)
Awatar użytkownika
 henia
#838
Medium pisze:Szczerze mówiąc sam temat "Prawidłowa dieta" zawiera pewien lapsus, coś jak dzisiejszy, mocno niesławny CODEX ALIMENTARIUS, jest tu niedobra ambicja, by ustalić JEDYNIE DOBRĄ RECEPTĘ NA ODŻYWIANIE.

A co powiesz na całą serię książek o żywieniu zgodnym z grupą krwi, hę? :notguilty:

Dużo więcej wniósłby temat, w którym tropimy nasze przyzwyczajenia żywieniowe. Może tym sposobem znajdziemy jakichś winowajców?
Ja jednak nie jestem na tyle ambitna, by go ładnie otworzyć i pałeczkę przekazuję moderatorowi ;)
.....może tej jedynie słusznej... rzeczywiście nie da się ustalić ale przyjmując,że główną winowajczynią jest niedomaganie wątroby... można pewne aspekty diety uogólnic a nawet podpowiedzieć co i jak.

...w moim przypadku zalecenia... dr Petera J. D' Adamo...nie przyniosły pożądanych rezultatów, skutkujących cofnięciem lub przynajmniej stagnacją ł..

....droga polegająca na tropieniu.... słuszna jedynie w przypadku kiedy kol. ł. mamy od dziecka.Mój przypadek...kiedy ł. pojawiła się po 40,przy żadnej zmianie dotychczaswych zasad żywieniowych....wydaje się jednak błędna.

Po długich poszukiwaniach i ostrej suplementacji:aspargin.vit.B6,kwas foliowy,ostropest,siemie lniane...kol.ł. w defesywie... brak nowych wysiewów,stare... traktuję exorexem ze skutkiem więcej niż pozytywnym.
 konto usunięte
#840
henia pisze:Po długich poszukiwaniach i ostrej suplementacji:aspargin.vit.B6,kwas foliowy,ostropest,siemie lniane...kol.ł. w defesywie... brak nowych wysiewów,stare... traktuję exorexem ze skutkiem więcej niż pozytywnym.
Ale to są suplementy, a nie reorganizacja diety.
Ile czasu trwa kuracja względem okresu choroby?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17