Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
Awatar użytkownika
 antonia
#16413
Ty już wpadłeś w głodówkowy nałóg, czy to z braku innego zajęcia masz takie pomysły? xd xd xd
Awatar użytkownika
 primo
#16425
Andrzej B pisze:Czy są chętni na mały post po świątecznym obżarstwie?
Ja chyba spróbuję :D
 Andrzej B
#16445
Ostatni raz temat poruszałem w marcu 2012 więc trudno mówić o nałogu, jak dla kogoś za często to nie musi tego wątku śledzić i irytować się. Ja mam zamiar zacząć 14 stycznia i jak się uda to dociągnąć do 27.
Pozdrawiam i zapraszam do towarzystwa.
 Andrzej B
#16491
Wszystkie te sposoby oczyszczania są mało wydajne. Głodówka działa kompleksowo i rezultaty są szybko zauważalne.
 BIATA
#16536
Andrzej B a jak wygląda ta Twoja głodówka przez 14 dni nic kompletnie nie jesz?? jak Ty to wytrzymujesz?? czy po prostu eliminujesz jakiś produkty z diety??i coś tam jesz. Jak to wygląda???
Awatar użytkownika
 henia
#16539
Podpowiem Ci trochę, dopóki Andrzej da swój ogląd :D

Tak, pod pojęciem głodówki leczniczej rozumiemy całkowite powstrzymanie się od spożywania papu. Tylko woda, ewentualnie w sytuacjach krańcowych(duża utrata ciepłoty ciała)herbatka ziołowa.

Czas bycia na głodówce zależy o delikwenta. Zaczyna się od 2-3 dni. spece dochodzą i do 40 dniowych głodówek. Cykl 14 dniowy, literatura nazywa pełnym, czyli takim z przełomem kwasiczym (ok. 6-8 dnia głodówki on).
Wszelkie powstrzymywanie się od spożywania produktów stałych to raczej posty są. Wtedy dozwolone soki :D
 BIATA
#16541
jejku jak to można tyle wytrzymać bez całkowitego niejedzenia przecież ja bym po 2 dniach już zemdlała :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17