Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
#30074
Pani Łuska pisze:💜WYJAZD DAJ SIE ODKRYĆ💜spędź niezapomniany weekend z osobami z chorobami skóry🌸
Tak się cieszę, że w tym dniu pełnym miłości mam dla Was coś wyjątkowego💖Wreszcie mogę Was zaprosić na jedyny w swoim rodzaju wyjazd integracyjny💜Zrób dla siebie coś dobrego, zadbaj o swoje samopoczucie i weź sprawy w swoje ręce💖Dlaczego ten wyjazd jest wyjątkowy? Bo osoby z problemami skóry są na pierwszym miejscu! Przygotowałam dla Was dużo atrakcji i już się jaram, że będziemy mieli okazję razem zrobić mały krok w stronę #DAJSIEODKRYC💜Czujecie te emocje?🤩🤩
_____
To będzie idealna okazja, żeby poznać inne osoby z chorą skórą, nauczyć się zdrowo gotować, rozprawić się z negatywnymi myślami i dostać ogromnego KOPA MOTYWACYJNEGO! Na uczestników czeka masa atrakcji, przede wszystkim:
🌸wspólne ognisko 🌸warsztaty kulinarne z Darią Rogowską w sieci znaną jako ekocentryczka.pl
🌸warsztaty: moc myśl i ich wpływ na choroby skóry z Izabelą Krawczyk Moc Kobiety - myśli, spokój, radość - trenerem pozytywnego myślenia
🌸poranny trening z Magdaleną Rulak Matalena Studio Pilates
🌸wspólne śniadania, lunch, kolacje
🌸sauna, grota solna i jacuzzi
🌸nocleg w przepięknym kompleksie Modrzewiowy Zdrój Modrzewiowy Zdrój w otoczeniu natury
🌸kosmetyki do pielęgnacji od Sulphur Busko Zdrój
Ducray Polska
Biosensual
_______
💜Napisz do mnie na Ig, fb lub na maila paniluska@wp.pl i zarezerwuj miejsce💜Gwarancją rezerwacji jest wpłacenie 200zł zaliczki na pokrycie noclegu.
LICZBA BILETÓW JEST OGRANICZONA!
Termin wyjazdu: 5-7 czerwiec 2020 r. Koszt 500 zł.

FB: https://www.facebook.com/events/1017141208671679/