Baner fototerapia
Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.

Podziel się tematem z innymi!

#20400
Ehhhh, nie chciałem sie wdawać w tego typu dyskusje, ale szanuję cię Szater za twoje często bardzo pomocne wypowiedzi więc postaram się ustosunkować do tego co piszesz:
szater pisze:Jurku....sprawdziłam....bez pytania sprzedali by mi :P
Ale co to udowadnia? Znam ludzi, którzy bez skrupułów sprzedają BEZ RECEPTY silne sterydy o nic nie pytając!!! W dzisiejszych czasach konsument MUSI być świadomy i sam poszukiwać informacji.
szater pisze: generalizowanie typu"TAKA POLSKA MENTALNOSC' jest dla mnie banałem....nie mającym potwierdzenia.
Niestety polacy są najbardziej narzekającym narodem w europie i dostrzegają głównie "czarną stronę medalu" - są na to badanie ;) Mieszkałem przez jakiś czas w UK i tam podejście do życia jest całkiem inne. Jestem pewien, że gdyby taki konkurs odbył się tam nikt by nie narzekał, tylko korzystał z okazji. A u nas? Szuka się dziury w całym.
szater pisze: Jurku lecze sie od prawie 50 lat i NIGDY! nie byłam prywatnie u lekarza dermatologa...mam szczescie? czy potrafie szukac? :notguilty:
WOW to pogratulować, musisz być cierpliwą osobą, u mnie (wrocław) czas oczekiwania na wizytę u dobrego dermatologa to czasem i pół roku...
szater pisze: PODSTAWOWA RZECZ-NIE O KOSMETYKI TU CHODZI! ale o tak płytka reklame,stosowana w dzisiejszych czasach w stosunku do ludzi,wykorzystywanie socjotechnik aby zachecic i ...oszukac.Myslałam ze strefy związanej z ludzkim zdrowiem to nie dotyczy....a jednak myliłam sie....tyle i tylko tyle.
O właśnie o tym pisałem powyżej, z góry zakładasz że firma chce "zachęcić i oszukać" , a może firma chce "zachęcić i pomóc" ? Nie słyszałem nic o tym żeby firma wysyłała cegły w paczkach... Ja jakoś po użyciu tych dermokosmetyków nie czułem się oszukany wręcz przeciwnie, znam także innych którzy w żadnym stopniu nie czują się oszukani. A że kilku osobą nie pomogło, to chyba normalna sytuacja w przypadku kochanej ł.
szater pisze: Znam i mam dobry kontakt z wieloma firmami dermokosmetycznymi ...polskimi....jakos nie stosuja takich "konkursów"....tak sformuowanych....ale oczywiscie macie prawo do swojego zdania....jak ja czy inni do swojego :D
To, że nie robią akcji tego typu to wg. mnie źle o nich świadczy. Takie zaściankowe myślenie - mam dobry produkt to po co coś robić klienci sami przyjdą... Ale niestety czy komuś się podoba to czy nie promocja w dzisiejszych czasach jest niezbędna aby odnieść sukces. Ale jak ktoś ten sukces odnosi to zaraz się mówi, że oszust i kłamca - ot, kolejny przejaw naszej mentalności (BTW w ostatnim swoim nagraniu wpomina o takich "cechach narodowych" max kolonko - polecam zobaczyć bo gość mówi jak jest ;) )
szater pisze: PS
napisałes Jurku:
"Ja kupowałem u nich maść już jakieś 2 lata temu i było wyraźnie napisane w opisie że maść jest "do stosowania na łagodne i średnio zaawansowane zmiany łuszczycowe."......po zakupie....faktycznie bardzo cenna uwaga :P ;)
??? Nie za bardzo rozumiem o co ci chodziło, kiedyś pisali a jak jest teraz nie wiem bo nie śledzę ich strony.

To tyle w temacie więcej się nie wypowiadam :P . Pozdrawiam serdecznie.
#20401
Po krótce:

Mariusz Max Kolonko nie jest dla mnie autorytetem. :surprised:
Anglików...no cóż znam z tej innej strony....ciagłego niezadowolenia i szukania dziury w całym-widac mamy inne doswiadczenia :P
To ze polskie firmy nie chwytaja sie takich konkursów nie znaczy że nic nie robia...wrecz przeciwnie SPOTYKAJA SIE z ludzmi w realu!,przyjezdzaja ZAWSZE! gdy ktokolwiek ich zaprosi ,nawet gdy grono ludzi małe.Pomijam fakt uczestnictwa we wszelkiego rodzaju Sympozjach dla lekarzy czy Konferencje Edukacyjno-informacyjne dla chorych xd .
Co do sprzedaży bez recepty,nie pochwalam ale widze istotna różnice miedzy sprzedażą leku-sterydu który wszystkim pomoze a dermokosmetykami za bajonskie pieniądze,które dla niektórych jak umarłemu kadzidło.

Swiat jest róznorodny,i dobrze bo byłoby nudno....pozwól wiec że pozostane przy swojej opinii a tobie nadal życze aby kazda firma zachecała cie do kupna bo....chciała ci pomóc ;) pozdrawiam xd

Podziel się tematem z innymi!


Stosujecie tą chińską maść jest pewno z domieszką[…]

O łuszczycy

Badania Kliniczne Oczami Polaków – so[…]

O łuszczycy w telewizji

Rozmowy o łuszczycy w Dzień Dobry TVP 3 Kielce: ht[…]

W Łodzi odbędą się warsztaty radzenia sobie ze str[…]