Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
 Osrodekbadan
#24157
Ośrodek Badań Klinicznych BioVirtus w Kajetanach (pod Warszawą) zaprasza osoby cierpiące na łuszczycę plackowatą do udziału w badaniach.
Badania leków biologicznych w postaci zastrzyków skierowane są do osób cierpiących na łuszczycę plackowatą w stopniu umiarkowanym i bardzo nasilonym (powyżej 10% pokrycia ciała) w wieku 18-70 lat.
Więcej informacji pod numerem: 22-101-07-59 lub 800-88-66-22 lub bezpośrednio do dr n. med. Katarzyny Jarus-Dziedzic 606-959-140.
Awatar użytkownika
 szater
#24162
Ciekawą rzecz obserwuję badania są zawsze albo w centralnej Polsce albo w Krakowie...reszta ,kraju nie choruje :annoyed:
Awatar użytkownika
 Paweł
#24163
Mogę dodać, że pacjenci odbywają 3 wyzyty pobytowe (weekendowe) oraz 3-4 wizyty ambulatoryjne. Badanie przeznaczone jest dla osób nie cierpiących na schorzenia przewlekłe typu cukrzyca czy też choroby tarczycy.

Według mnie, większość placówek nie stara się rozprzestrzeniać informacji o rekrutacji w Internecie. Dlatego jest mało informacji z ośrodków z innych części Polski.
Awatar użytkownika
 szater
#24168
podoba mi sie ta rekrutacja....szczególnie pod warunkami ,które dodałes...chetnie poznam 70latka bez chorób współistniejących,chorujacego na łuszczyce bez inszych problemów zdrowotnych :P

Sadzę że problem tkwi w braku pieniązków...tylko silne osrodki bedace na pierwszej linii sa w stanie pozyskac fundusze na działanosc eksperymentalna czy badawczą :notguilty:
 Osrodekbadan
#24196
Witam,

niestety większość większych ośrodków znajduje się w tych rejonach. Polecam sprawdzić czy szpitale nie prowadzą takich badań w ramach działań własnych oddziałów. Jeśli chodzi o badania to pacjent otrzymuje zwrot kosztów dojazdu do Ośrodka w zależności od odległości.

pozdrawiam,
 Osrodekbadan
#24223
Witam,

chciałabym dodać informację, iż badanie rozpoczyna się na początku marca.
Awatar użytkownika
 szater
#24230
Sledze takie informacje ...jedyne udogodnienie dla nas dostrzegłam takie ,że ...zlikwidowano oddział dermatologiczny,pan dyrektor raczył zauważyc ,że nie bedzie tracił pieniedzy na leczenie "ludzi z łupieżu"...a miasto wojewódzkie :annoyed: