Baner fototerapia
Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.

Podziel się tematem z innymi!

#24306
Ośrodek badań klinicznych w Krakowie rozpoczyna rekrutacje pacjentow z Luszczyca plackowata o umiarkowanym i ciężkim stopniu nasilenia do leczenia biologicznego.W planach rowniez inne programy z lekami biologicznymi.
Zainteresowanych prosze o kontakt pod adres email luszczyca.pomoc@gmail.com lub nr tel 600079040 po 16:00
Pozdrawiam
#24517
zostanpacjentem pisze:Witam serdecznie,

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony http://zostanpacjentem.pl/index.php/skora. Jesteśmy Ośrodkiem Badań Klinicznych i pomogliśmy wielu pacjentom cierpiącym z powodu łuszczycy. Wszelkie zainteresowane osoby zapraszamy, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy,

Zespół zostanpacjentem.pl
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2016, o 10:56 przez Paweł, łącznie zmieniany 3 razy. Powód: To jest to samo badanie.
#25063
Ośrodek Badań Klinicznych w Krakowie zaprasza do udziału w badaniach leków biologicznych do leczenia postaci umiarkowanej oraz ciężkiej łuszczycy plackowatej.W planach 3 projekty dla pacjentow dorosłych ( >18rz) oraz 1 projekt dla młodszych w wieku 12-18rz.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 079 040 lub e-mail luszczyca.pomoc@gmail.com
#25560
Chciałam poinformować iz w naszym osrodku w Krakowie trwa obecnie nabor do leczenia lekami biologicznymi zarejestrowanymi do leczenia zarowno luszczycy plackowatej jak i luszczycowego zapalenia stawow. Dopuszczalne wczesniejsze leczenie biologiczne poza lekami z grupy anty TNF.Badania trwaja rok . W trakcie badan wykonywane sa badania laboratoryjne i obrazowe w celu zapewnienia jak najwiekszego bezpieczenstwa podczas terapii. Zwracamy koszty przejazdow do osrodka na kazda wizyte . Udzial jest bezplatny. Po zakonczeniu badania obejmujemy wszystkich pacjentow bezplatna opieka dermatologiczna.Wiecej informacji pod nr tel 600079040 lub email luszczyca.pomoc@gmail.com

Podziel się tematem z innymi!


Stosujecie tą chińską maść jest pewno z domieszką[…]

O łuszczycy

Badania Kliniczne Oczami Polaków – so[…]

O łuszczycy w telewizji

Rozmowy o łuszczycy w Dzień Dobry TVP 3 Kielce: ht[…]

W Łodzi odbędą się warsztaty radzenia sobie ze str[…]