Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
#29354
Centrum Medyczne Synexus poszukuje aktualnie osób do badań klinicznych w łuszczycowym zapaleniu stawów. Każda pełnoletnia osoba, która leczy się z powodu łuszczycowego zapalenia stawów i byłaby zainteresowana poznaniem szczegółów proszona jest o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 22 203 03 00 w celu umówienia bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Konsultacje odbywają się we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2018, o 12:41 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Treść informacji poprawiłem zgodnie z informacją podaną od przedstawiciela Synexus.
#34371
Natomiast jak chodzi o mnie, to właśnie postanowiłam też sprawdzić stan swojego zdrowia, aby mieć pewność, że wszystko jest ok. Tak pomyślałam sobie nawet , że wykonam rezonans magnetyczny zatok i nie tylko, ponieważ to bardzo konkretne badanie. A znalazłam Centrum Medycznym Iwona Zys, które oferuje w tym zakresie usługi na wysokim poziomie. Warto się do nich zgłosić.