Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
Awatar użytkownika
 Mateusz_29
#22970
Jak jakieś spotkanie wypadnie w miarę blisko mnie to postaram się zjawić:)
Awatar użytkownika
 antonia
#22986
Jeśli mi nic nie stanie na przeszkodzie to tym razem do Was przyjadę :D
Awatar użytkownika
 henia
#22991
antonia pisze:Jeśli mi nic nie stanie na przeszkodzie to tym razem do Was przyjadę :D
Ależ jak ja się cieszę, normalnie jak nie wiem co xd xd xd

Wstępnie umawiamy się - na ostatni weekend września, w Koninie lub jego okolicach.
"Organizatostwa" tym razem, podjęli się Piotrkowie w sensie Gosiaczek zez swoim ukochanym mężem.

Czekamy zatem na wszystkich chętnych - jak zwykle z otwartymi ramionkami :*
Awatar użytkownika
 antonia
#22993
Już tyle razy do Was się wybierałam i nic z tego nie wyszło, że teraz aż się boję cieszyć xd xd Będę robić wszystko, żeby moje plany się powiodły. Muszę przecież poznać swoją rodzinkę, no chyba nią jesteście, bo skąd niby mamy jednakowe geny? xd xd
Awatar użytkownika
 henia
#22994
Z wstępnych ustaleń, to się nam Ekipa na ten Konin szykuję - że.... xd xd xd

A co do genów, to w stronę Basieńki polecam, już ona ma kilka tych swoich cudnych teoryii :P
 Basieńka44
#22995
A co do genów, to w stronę Basieńki polecam, już ona ma kilka tych swoich cudnych teoryii :P
A widzisz Henia w tej naszej niedoli tak już jest że wystarczy jakiś pociotek z uszkodzonym :notguilty: niekoniecznie w prostej lini hi hi
to czemusz by nie inny łuszczyk wszak my wszyscy braćmi :notguilty:
i siostrami czy nie tak xd
Awatar użytkownika
 szater
#22996
jak ja sie cieszeObrazek

Przyjezdzaj,przyjeżdzaj,jeszcze rodzinke zabierz ,takie spotkanie to ogrom wrażen.Mam nadzieje ,ze inni pójda twoim przykładem i...nabiora odwagi na przyjazd.Zapraszamy wszystkich znanych i nieznanych :* :D Obrazek
Awatar użytkownika
 antonia
#23005
Już sobie robię wstępne plany podróży. O ile jest to możliwe chciałabym wiedzieć w miarę wcześnie, kiedy i gdzie dokładnie rozpocznie się spotkanie, bo muszę zaplanować i odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety promowe. Niestety rodzinka nie będzie mi towarzyszyć :( , praca, nauka, ja się zdecydowałam na przyjazd, bo tym razem mam mniej obowiązków, a takie okazje trzeba wykorzystywać, bo się więcej mogą nie przytrafić. Ogromnie się cieszę i dziękuję za zaproszenie :* :D
Awatar użytkownika
 szater
#23025
ze wstepnych danych wiem ze to ostatni weekend wrzesnia(piatek,sobota,niedziela)koło Konina,ale jak tylko bedzie wiadomo jakie sa szczegóły to oczywiscie ruszy informacja w świat :D