Jeśli znalazłeś(aś) w Internecie ciekawy artykuł, stronkę, nowinkę czy jakąkolwiek informację związaną z łuszczycą, poinformuj innych forumowiczów o tym tutaj.
#21584
szater pisze:abys nie zeszła do podziemia...tu łatwiej cie kontrolowac :P
no popatrz a pamietasz w jakim celu jechałas do Bydgoszczy? do profesorów...zamiast do pana Słoneckiego? :annoyed: Oj Basia ,Basia czasem tak pleciesz jak slepy o kolorachObrazek

Na temat tego ile lekarze musza sie dokształcać to nie masz zielonego pojecia wiec prosze nie wypowiadaj sie,pozostan w swoim kregu...magicznym pana Józefa...jak tam o nim mówicie... acha...mistrzuObrazek
A to widać ty lepiej wiesz po com ja do tych profesorów jeżdziła :crazy: :crazy: :crazy:
bo napewno nie po to żeby szukać pomocy tyle wiem ja a ile ty nie wiem, :notguilty: :notguilty:
a ty mnie ze swoimi mądrościami przed podziemiem nie dasz rady uchronić :crazy: :crazy:
a mistrza kochana to ja mam jednego i napewno nie jest nim Słonecki :notguilty: :notguilty:
ale dość tych osobistych pierdół to forum publiczne poszukaj sobie kogoś innego do takich dyskusji ja odpadam remisji wyglądam więc dam se na na luz :thx:
#21590
Bardzo sie ciesze xd .Oczywiscie kibicuje. :* mam nadzieje naocznie zobaczyc owe efekty wieloletnich zmagan :)


PS
Dodam tylko(na osobista prosbe pewnej madrej osoby) że te tarczyce to tez zdecydowanie lepiej powierzyc specjalistom,bo w chorobie onego narządu nie ma kroku wstecz...a to to już nawet z własnego pdwórka wiem-zgodnie z obietnica info takie umieszczam,zeby nie było kiedys że nie mówiłam :notguilty: