Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
 Pogi29
#29916
Mieszkam w Anglii, lekarz przpisal mi Diavonex, gdyz pojawila mi sie nie znikajaca plamka pod kolanem, problem wystepuje rowniez na jednej z brew, miedzy "Posladkami" i na glowie.. Stosowalem 6 tygodni na kolano, zniknelo pieknie bez sladu, minal rok bez nawrotu... Czy ktos moze udzielic mi odpwiedzi czy moge stosowac ta masc miedzy posladkami, gdyz to miejsce mam lekko owlosione ?? Czytalem rowniez, ze nie powinno sie stosowac Diavonex na rozne rodzaje luszczycy, skoro zniknelo pod kolanem czy miedzy posladkami rowniez moge stosowac ??
Dziekuje za odpowiedz :*
 Pogi29
#29934
Czy moglbym Panu podeslac zdjecie paznokcia do malej analizy. W Anglii robilem badania na obecnosc infekcji, wyszly negatywnie. Zglosilem sie do Pani Podolog odrazu co powiedziala, to Egzema czy to to samo co luszczyca ? Dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
 Paweł
#29935
Możesz wrzucić tu zdjęcie. Ale to tak nie da rady zdiagnozować przez internet. Egzema to inna choroba. Z łuszczycą paznokci często współistnieje grzybica paznokci.