Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
#36499
Z doświadczenia polecam zrobienie morfologii z rozmazem, w tym profil nerkowy (mocznik, kreatyna, filtracja kłębuszkowa) , minerały (cynk, selen, potas) poziom wit D, hormony- tarczyca (ft3, ft4, tsh i kobiece - testosteron, estradiol, androstedion, progesteron, prolaktyna, antytpo, możesz amh, żeby wiedzieć jak wygląda rezerwa jajnikowa. Do tego usg jamy brzusznej, tarczycy, piersi i transvaginalne. Po 40 również co roku holter ekg, cholesterol, warto także ekg, może być echo serca
https://mp3h.pl/kolonoskopia-i-gastrosk ... zygotowac/
Można też zastanowić się nad kolonoskopią. Szczególnie, ze wbrew pozorom badanie nie jest bolesne.