Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 serpetskiyvaleriy
#36480
Jedną z największych zalet jest dla mnie brak nachalnych telefonów ze strony firmy. Po rejestracji skontaktowano się ze mną raz w celu przedstawienia podstawowych informacji i później nikt nie próbował na siłę namawiać mnie do dodatkowych wpłat. W branży brokerskiej nie jest to wcale takie oczywiste. Warunki handlowe oceniam jako dobre.