Syn miał zwykły trądzik i dzięki izotek po 2 latach ma gładką i ładną buzię. Skutkiem ubocznym izotek jest rozrzedzona krew co powoduje częste krwawienia z nosa i suchą cerę na rękach.
Tak więc oczywiśćie warto jest to skonsultować z dermatologiem: https://dermed.pl/pl/
W Krakowie polecam tę klinikę.