Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 merde
#36271
Gastroskopia nie boli. Najbardziej nieprzyjemne uczucie jakie miałam podczas badania to uczucie, że się duszę. Jeden raz mi robili ze znieczuleniem to było w miarę ok. Dochodziłam do siebie tylko jeden dzień.
A w zupełnie innym miejscu miałam robioną gastroskopię też ze znieczuleniem ale to już byla totalna masakra. Dwa, trzy dni tak mnie gardło bolało, wymiotowałam. Nie byłam w stanie nic przełknąć. To chyba zależy od znieczulenia i organizmu. Organizm organizmowi jest nierówny jedna osoba przechodzi lżej inna gorzej. Więc ciężko stwierdzić jak kto zniesie badanie.
https://pracujglobalnie.pl/gastroskopia ... w-bielsku/
Powodzenia i dużo zdrowia życzę.