- 7 kwie 2026, o 11:37
#36052
Moǰ mięsnisk urosl z 2 cm do prawie 3 cm w lekko ponad rok..lekarz kieruje na łyżeczkowanie (niby taka rutyna i profilatyka ) mam obiekcje....
Nie mam zadnych objawow,boli,krwawien mocnych wrecz skąpe..
Czy warto robic diagnostyke czyli łyzeczkowanie ?
No i możecie polecić ginekologa w Rzeszowie do ewentualnej konsulatcji ?
Nie mam zadnych objawow,boli,krwawien mocnych wrecz skąpe..
Czy warto robic diagnostyke czyli łyzeczkowanie ?
No i możecie polecić ginekologa w Rzeszowie do ewentualnej konsulatcji ?
