Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 Showno
#36052
Moǰ mięsnisk urosl z 2 cm do prawie 3 cm w lekko ponad rok..lekarz kieruje na łyżeczkowanie (niby taka rutyna i profilatyka ) mam obiekcje....
Nie mam zadnych objawow,boli,krwawien mocnych wrecz skąpe..
Czy warto robic diagnostyke czyli łyzeczkowanie ?

No i możecie polecić ginekologa w Rzeszowie do ewentualnej konsulatcji ?
 anitaja
#36054
Mięśniak i łyżeczkowanie? Dobrze zrozumiałaś? I tak,usuwamy. Twój jest duży i rośnie. Nie ma się nad czym zastanawiać.

Faktyczne moim zdaniem warto będzie porozmawiać z innym lekarzem: https://ginekolog-rzeszow.pl/ I od siebie polecam konsultację z tą panią doktor z Rzeszowa, powinna doradzić co robić.