Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 Kaśka
#36143
Hej! Jestem Katarzyna, dla znajomych Kaśka (Czyli dla was już też.) Z łuszczycą zmagałam się 15 lat. Zaczęło się zaraz po studiach, jak weszłam w pierwszy duży projekt w kadrach. Stres, brak snu i nagle te 'placki' na łokciach. Ciągle byłam w błędnym kole – sterydy, chwilowa poprawa, a potem powrót z podwójną siłą. Nie jest kolorowo, ale chciałabym się podzielić swoim doświadczeniem, które może komuś pomoże!

Pozdrawiam.