Baner fototerapia

Znaleziono 161 wyników

Wyszukiwanie zaawansowane

Re: ŁZS diagnoza

autor: zgon1610 ¦  10 cze 2019, o 15:29 ¦  Forum: Łuszczycowe zapalenie stawów ¦  Temat: ŁZS diagnoza ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 81

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jednoznaczny sposób ;/

Re: ŁZS diagnoza

autor: zgon1610 ¦  10 cze 2019, o 15:26 ¦  Forum: Łuszczycowe zapalenie stawów ¦  Temat: ŁZS diagnoza ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 81

chyba, że diagnoza została wpisana przez dermę od tak... bo jak na razie NIC nie potwierdza poza bólami z przeciążenia... trochę się siłuję w weekendy ;)

ŁZS diagnoza

autor: zgon1610 ¦  9 cze 2019, o 14:22 ¦  Forum: Łuszczycowe zapalenie stawów ¦  Temat: ŁZS diagnoza ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 81

Miał ktoś taki przypadek, że go z ŁZS uleczyli? Ja już nie mam łba i zgłoszenia prawne puściłem bo sam nie wiem co o tym sądzić... w 2014 miałem 2 kwalifikacje (CSK MSWiA Warszawa) i tam mi zapisano ŁZS, byłem u reumatologa (Piła) a to do mnie, że "przecież ci nie stwierdzili" i nie będzie leczyć cz...

Re: Dermatologia Warszawa.

autor: zgon1610 ¦  6 maja 2015, o 23:44 ¦  Forum: Szpitale, kliniki, sanatoria... ¦  Temat: Dermatologia Warszawa. ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 1235

Lekarz Małgorzata Maj (Grójecka priv, Koszykowa szpital,poradnia) Polecam z czystym sumieniem, wie jak rozmawiać, ciepła i z wiedzą... POMAGA i to bardzo... Szpital na Wołoskiej 137 CSK MSWiA... Lekarz Martyna Kamont Lekarz Małgorzata Kwiatkowska Lekarz Magdalena Kędzierska Dziś bez obaw mogę poleci...

Re: Prośba o uzupełnienie ankiety ;)

autor: zgon1610 ¦  3 maja 2015, o 01:10 ¦  Forum: Przywitaj się! ¦  Temat: Prośba o uzupełnienie ankiety ;) ¦  Odpowiedzi: 2 ¦  Odsłony: 325

pytania 10 oraz 15, tak samo 17 powinna być opcja kilku odpowiedzi :D
to tak ode mnie...

np.
nie zaobserwowałem związku z istniejącym schorzeniem a moim samopoczuciem
PONIEWAŻ
nauczyłem się z nią żyć

;) pozdrawiam :]

Re: Mój powrót ;)

autor: zgon1610 ¦  18 kwie 2015, o 20:31 ¦  Forum: Życie z łuszczycą ¦  Temat: Mój powrót ;) ¦  Odpowiedzi: 6 ¦  Odsłony: 541

Witam z powrotem. W pewnym sensie mam podobną historię... z tym, że o biologicznym ;D i choć nie jest łatwo w końcu trafiłem na specjalistów... mało tego starają się zrozumieć sytuację i po prostować wiele spraw z przeszłości... a nie jest to wcale takie łatwe... Także się rozpiszę w sprawie swojego...

Re: Skierowanie do innego szpitala.

autor: zgon1610 ¦  2 kwie 2015, o 23:02 ¦  Forum: Szpitale, kliniki, sanatoria... ¦  Temat: Skierowanie do innego szpitala. ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 1154

może dodam, że to info dostałem jak poprosiłem o przeniesienia w całości do nich, pod ich okiem i nadzorem...

Re: Skierowanie do innego szpitala.

autor: zgon1610 ¦  2 kwie 2015, o 23:00 ¦  Forum: Szpitale, kliniki, sanatoria... ¦  Temat: Skierowanie do innego szpitala. ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 1154

masz takie prawo... Wiad. od lekarza z Warszawy. Obecnie nie ma regionalizacji, masz wybór gdzie się leczysz... -obecnie leczę się w szpitalu w Wa-wie na Wołoskiej (ledwie 400km :) ). Najlepiej mieć skierowanie bez regionu (tzn. niewypełniona rubryka dot. szpitala adresu itp.- tylko Twoje dane oraz ...

Re: dermatolog Poznań

autor: zgon1610 ¦  2 kwie 2015, o 22:55 ¦  Forum: Szpitale, kliniki, sanatoria... ¦  Temat: dermatolog Poznań ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 3186

Jeśli chodzi o Poznań to polecono mi się udać do profesora Żaby, podobno pomaga- nie byłem, ponieważ podjąłem już działania w innym miejscu, może jednak pomóc z tego co mi mówiono...
Jeden z kontrahentów mi go polecił, nie było widać zmian a podobno nieźle się sypał ;)

Re: szukam dobrego dermatologa -Warszawa i okolice

autor: zgon1610 ¦  2 kwie 2015, o 22:47 ¦  Forum: Szpitale, kliniki, sanatoria... ¦  Temat: szukam dobrego dermatologa -Warszawa i okolice ¦  Odpowiedzi: 10 ¦  Odsłony: 10978

Jedyny dermatolog, z którego jestem zadowolona to pani dr Kozłowska :) nie ma lepszej! A doświadczenia z lekarzami mam dosyć bogate. Pani doktor nie tylko jest przemiła, otwarta i serdeczna, ale ma dobre podejście do pacjenta i zawsze poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, dlatego też często w...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]