Znaleziono 22 wyniki

 Wyszukiwanie zaawansowane

Alergia na hybrydy

 autor: anitaja ¦  dzisiaj, o 12:24 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Alergia na hybrydy ¦  Odpowiedzi: 1 ¦  Odsłony: 5

Czy mozęcie polecić jakieś dobre lakiery w przypadku alergii na hybrydy?

Opatrunki hydrożelowe

 autor: anitaja ¦  31 maja 2026, o 20:04 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Opatrunki hydrożelowe ¦  Odpowiedzi: 1 ¦  Odsłony: 39

Witajcie, czy ktoś moze stosował u siebie opatrunki hydrożelowe?

Jak oceniacie?

Re: Czy ktoś może poleci dermatologa w Krakowie

 autor: anitaja ¦  26 maja 2026, o 12:27 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Czy ktoś może poleci dermatologa w Krakowie ¦  Odpowiedzi: 1 ¦  Odsłony: 78

Syn miał zwykły trądzik i dzięki izotek po 2 latach ma gładką i ładną buzię. Skutkiem ubocznym izotek jest rozrzedzona krew co powoduje częste krwawienia z nosa i suchą cerę na rękach.
Tak więc oczywiśćie warto jest to skonsultować z dermatologiem:
https://dermed.pl/pl/
W Krakowie polecam tę klinikę.

Re: Iść do psychologa czy do psychiatry?

 autor: anitaja ¦  25 maja 2026, o 15:07 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Iść do psychologa czy do psychiatry? ¦  Odpowiedzi: 2 ¦  Odsłony: 51

jeśli pojawiają się problemy z codziennym funkcjonowaniem, dolegliwości utrudniają ci jakiekolwiek działania, to lekarz, czyli psychiatra – on pokieruje i ewentualnie zaleci farmako- lub psychoterapię, może wystawić również skierowanie do psychologa na NFZ:) Aczkolwiek o wiele syzbciej można zapisać...

Niewielki apetyt u kota co pomoze

 autor: anitaja ¦  16 kwie 2026, o 12:17 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Niewielki apetyt u kota co pomoze ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 90

Mój kot ma duży problem z niewielkim apetytem. Co Waszym zdaniem najlepiej pomoże?

Kolonoskopia i gastroskopia czy bolesne

 autor: anitaja ¦  9 kwie 2026, o 09:51 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Kolonoskopia i gastroskopia czy bolesne ¦  Odpowiedzi: 3 ¦  Odsłony: 92

Kochani czy badania kolonoskopia i gastroskopia są bolesne? Mam zalecenia aby zrobić i zaczynam normalnie panikować :(

Re: Rzeszów ginekolog

 autor: anitaja ¦  7 kwie 2026, o 13:43 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Rzeszów ginekolog ¦  Odpowiedzi: 4 ¦  Odsłony: 146

Mięśniak i łyżeczkowanie? Dobrze zrozumiałaś? I tak,usuwamy. Twój jest duży i rośnie. Nie ma się nad czym zastanawiać. Faktyczne moim zdaniem warto będzie porozmawiać z innym lekarzem: https://ginekolog-rzeszow.pl/ I od siebie polecam konsultację z tą panią doktor z Rzeszowa, powinna doradzić co rob...

Re: Szukam pomysłu na prezent dla mamy

 autor: anitaja ¦  7 kwie 2026, o 13:33 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Szukam pomysłu na prezent dla mamy ¦  Odpowiedzi: 5 ¦  Odsłony: 412

ja kupuję zestaw kosmetyków Orientany kosmetyki ze śluzem ślimaka - jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś nie polubił Druga propozycja ode mnie to ceramika z Bolesławca :) Ceramika ta powstaje ręcznie w polskich pracowniach: https://andyceramika.pl/czajniki Też nie ma opcji aby komuś się nie spodoba...

Leczenie depresji w Skawinie

 autor: anitaja ¦  18 lut 2026, o 11:51 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Leczenie depresji w Skawinie ¦  Odpowiedzi: 1 ¦  Odsłony: 96

Cześć, chciałabym zapytać osoby, które mają doświadczenie z leczeniem depresji albo długotrwałego obniżonego nastroju — jak to u Was wyglądało i co faktycznie pomogło? Zastanawiam się nad szukaniem pomocy, bo widzę, że sama terapia może nie wystarczać i trochę boję się leków oraz ich skutków uboczny...

Psychoterapia w Krakowie

 autor: anitaja ¦  18 lut 2026, o 11:45 ¦  Forum: Po godzinach... ¦  Temat: Psychoterapia w Krakowie ¦  Odpowiedzi: 1 ¦  Odsłony: 89

Zastanawiam się nad szukaniem profesjonalnej pomocy i chciałabym zapytać: co u Was było przełomem w leczeniu problemów z nastrojem? Terapia, farmakologia, a może połączenie?
Szukam też sprawdzonego specjalisty w Krakowie — gdzie warto się zapisać?