Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#36388
Siema, też miałem ten dylemat, bo przy Mercedesie nie warto iść na kompromisy w kwestii estetyki i jakości. Zdecydowałem się na https://evatopcar.pl/mercedes-benz/ i to był strzał w dziesiątkę. Ich struktura komórkowa genialnie zbiera błoto i wodę, więc nic nie rozlewa się po aucie, a przy okazji wygląda to bardzo schludnie. Wystarczy je wytrzepać i wnętrze znowu wygląda jak z salonu. Jeśli chcesz mieć porządek bez ciągłego odkurzania, to serio warto je ogarnąć.