Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
Awatar użytkownika
 szater
#285
Pawełkowi naszemu kochanemu,dużo zdrówka z okazji imienin,powodzenia podczas obrony,pracy dajacej satysfakcje i radosc(kase oczywiscie też)podleczenia i.....panienki o cudnej urodzie i zlotym sercu.Buziaki wyłapuj.Krysia
Awatar użytkownika
 dosia20011
#286
kochane nasz ciasteczko teraz już adminowe- Pawełku to o czym marzysz by się spełniło , a to co kochasz by twoim było :D

zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy xD :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#287
Dziękuję za życzonka :D Ja tam nawet nie bardzo pamiętam kiedy mam imieniny ;)
Awatar użytkownika
 szater
#293
Kochany Pawełku gratuluje MAGISTRA oczywiscie podpartego 5-na nic innego nie liczyłam....nie ustawaj w nauce bo ...nauka to ...potegi klucz im wiecej kluczy zdobedziesz tym szybciej zostaniesz.....woznym :D :devillaugh: :devillaugh:
Awatar użytkownika
 Paweł
#294
Dzięki wielkie. Trafiłem, akurat na 2 pytanie, które mi szczególnie nie leżały - zwłaszcza pierwsze, ale dało radę. No to zakończyłem oficjalną część edukacji, jednak nieoficjalna część nigdy się nie kończy :) Tak, jak mówisz Krysiu - wiedza to potęgi klucz, także teraz będę się intensywniej rozwijał w innych kierunkach :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#298
Najserdeczniejsze życzenia dla naszej forumowej Czarownicy Krysi ;) Dużo zdrowia, odpoczynku od pani ł, zadowolenia z życia i spełnienia marzeń :) No i oczywiście wszystkiego czego sama sobie życzysz Krysiu ;)
Awatar użytkownika
 szater
#299
:D Dzięki wielkie i buziaczki zaczarowane przesyłam :*
Awatar użytkownika
 puma
#300
szater kochanie wszystkiego najcudowniejszego na świecie życzę :inlove:
Awatar użytkownika
 szater
#301
Puma siostro dzięki...a swoją drogą tu masz taki super avatarek ....że tylko kochac i tulic :D
Awatar użytkownika
 szater
#469
Zycze sobie aby to forum ożyło!!! Szybko i...obficie..... obrodziło w nowe tematy i posty!!! :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30