Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
Awatar użytkownika
 Paweł
#5331
Nie no spoko, ja się nie obrażam :) Aż mi się śmiać zachciało, jak drugi raz przeczytałem to co napisałem :P Czasem tak bywa ;)
 anka1
#5381
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) mam na imie anka borykam sie z tym paskudztwem odkad pamietam ale tak jak teraz mnie wysypalo to jeszcze w zyciu nie mialam ale dzieki temu znalazlam ta strone i oczywiscie was pozdrawiam
Awatar użytkownika
 szater
#5386
Witaj Aniu! :*
napisz nam cos troszke wiecej o sobie ,jak walczysz z łuszczyca ,czym i jaki rodzaj jej masz....
 anka1
#5389
witajcie ! moj problem polega na tym ze dopiero teraz pod wplywem duzego stresu [zwiazanego z dzieckiem] stalam sie biedronka na calym ciele zawsze mialam dosc nietypowa luszczyce pojawiajaca sie tylko w glowie i gdzieniegdzie na ciele a teraz szok wygladam jak biedronka. Oczywiscie od razu dostalam antybiotyk i sterydy bralam to wszysko przez szesc dni pomoglo na chwile a teraz wrocilo ze zdwojona sila wiec siedze sobie w domku i was czytam. Tylko zaluje ze nie jestem w polsce i nie mam dostepu do tych wszystkich masci ktore polecacie. :pozdrawiam
 anka1
#5390
oczywiscie zapomnialam napisac najwazniejszego stosuje diprobase cream do calego ciala betnovate ointment punktowo na duze krosty .Jesli cos o tym ktos wie bede wdzieczna za pare slow bo uzywam to juz ponad dwa tygodnie i nic .Ale musze przyznac ze dzieki wam i maseczce z drozdzy mam owiele lzej na glowie jesli znacie wiecej takichrewelacji co do reszty ciala to bede wdzieczna .pani doktor stwierdzila ze jest to luszczyca kropelkowa ale jakos jej nie wierze jak dla mnie za duze plamy i za duzo teg.pozdrawiam wszystkie biedronki
Awatar użytkownika
 puma
#5398
witaj anka :) na skórę głowy ja stosuję jeszcze cerkosol w płynie i saliderm w żelu. oba tanie i bez recepty, świetnie ściągają łuskę.
Awatar użytkownika
 puma
#5418
obecnie używam balsam z aloesu firmy herbamedicus, dostałam go od dosi ale jest do kupienia w sklepach typu "4,50" i drogeriach "natura". jest dość tłusty, zostawia taki film na skórze, nawet na drugi dzień oczuwalny. jeśli chcesz coś lżejszego to polecam clobazę. nie jest tak mocno tłusta, nawet nie tłuści mocno włosów, a świetnie nawilża. jest bez recepty, kosztuje ok 13 zł.