Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 cukiereksztum
#12203
najlepsze jest to że w tamtym miesiącu dostałam plam czerwonych na całych rękach,pani dermatolog stwierdziła to od słońca a wtedy było ciepło po tygodniu stosowaniach leków i maści zeszło całkowicie ale mam zakaz do sierpnia wystawiania rąk na słońce a ja zrobilam po swojemy nie dojż że wyszłam na dwór to jescze ubrałam bluzkę na ramiączka i co żadnych plam nie dostałam , do tej pory wychodze na krótki rękawek i nic nie mam myślałam że mnie trafi a ona mojej sis dała tak silną maśc że jej skórę lekko popaliła ale lekarka powiedziała że to zniknie nasza dermatolog jest je** widziałam opinię na jej temat wszystkie negatywne a jak mama z nią pojechała do innego lekarza dermatologa to ta wzieła odrazu wycinek i dała skierowanie jak na razie na tydzień na oddział żeby leki sprawdzic kture będą najlepiej działały.co za franca z tamtej lekarki a ta jest super nawet moja sis była zadowolona z wizyty
Awatar użytkownika
 zgon1610
#12265
cukiereksztum pisze:dlaczego ja tego nie mam
a dlaczego ja mam? czemu padło na mnie?
to są pytania do "Tego" na górze, a nie do nas śmiertelników. Los tak chciał i my nie mamy na to wpływu.
cukiereksztum pisze:dała tak silną maśc że jej skórę lekko popaliła
zapewne chodzi o cygnolinę, która jest sprawdzana u każdego chorego.
Więcej o cygnolince znajdziesz tu:
leczenie-tradycyjne/stosowanie-cygnolin ... k-t58.html
Co do samej choroby wiemy tylko tyle ,że jest i że lekarze nie są w stanie po jednej wizycie ułożyć nam doskonałego planu leczenia bo na każdego zadziała co innego.

A to że lekarze doprowadzają do szału to norma wielu ludzi ma negatywne przeżycia a opinie na internecie to należy traktować z "przymrużeniem oka". ;)