Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

 AnetaRogalska
#30463
Macie może jakieś wskazówki odnośnie tego czym kierować się przy wyborze samochodu? Pozostaje jeszcze kwestia nowy/używany.
 MartaLimka
#30503
Zawsze w naturze ludzkiej jest chęć szukania oszczędności. Natomiast nie można ich szukać tam gdzie ich nie ma. A zdecydowanie zakup samochodu należy do tej kategorii. Jakby nie patrzeć to od stanu technicznego zależy nasze bezpieczeństwo więc miejmy to na uwadze. Dlatego tak wiele osób zastanawia się jednak nad zakupem prosto ze salonu. W perspektywie długoterminowej jest to świetna opcja, szczególnie gdy skorzystamy z możliwości finansowania zakupu. Co do sprawdzonych marek to warto odwiedzić stronę Renault - https://www.renault.pl/samochody-sporto ... s-ph2.html ponieważ ich modele cieszą się dużą popularnością. Do tego w prasie branżowej zyskują wysokie noty.
 MilenaMucha
#30504
Moim zdaniem to poruszanie kwestii tego czy wybrać samochód nowy czy używany nie ma sensu. Wystarczy poczytać fora motoryzacyjne gdzie przez ostatnie lata podejście ludzi mocno się zmieniło. Wszystko za sprawą niskiej jakości samochodów jakie można dostać na rynku wtórnym. Nie bez powodu nawet powstały programy telewizyjne pokazujące działanie nieuczciwych handlarzy. Dlatego też w perspektywie długoterminowej najlepiej sprawdzi się samochód nowy. Odnośnie pewnych marek trzeba wymienić Dacia - https://www.dacia.pl/dacia-lpg.html zdobywające uznanie wśród recenzentów. To jaki model wybierzemy będzie oczywiście zależało od naszych preferencji, a jest w czym wybierać.
 justynaa
#30601
Mnie ostatnio zainteresowały samochody ekologiczne. Tak się zastanawiałam, czy takie rozwiązanie ma sens i naprawdę jest eko. W końcu w analizie tego rozwiązania należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Na szczęście trafiłam na świetny artykuł, który wszystko mi wyjaśnił. Wam również polecam do niego w wolnej chwili zajrzeć. Możecie go znaleźć w tym https://www.casfera.pl/czy-elektryczne- ... ologiczne/ miejscu w sieci. Warto tam zajrzeć przed kupnem nowego samochodu! Tak w ogóle, bierzecie auto elektryczne pod uwagę, czy wolicie klasyczne spalinowe?
 dioza
#31122
A jak się zapatrujecie na import z USA ? Czy to nadal według Was ma większy sens? Tzn. sprowadzanie stamtąd auta? Podzielcie się proszę doświadczeniami. Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
 Zawal67
#31545
Cześć! Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z usług pomocy drogowej w Rzeszowie?
Chciałbym poznać Wasze doświadczenia i opinie na ten temat. Słyszeliście o https://laweta24.rzeszow.pl/? Znajdziecie ich pod adresem Macieja Rataja 16/2, Rzeszów lub pod numerem telefonu 172000112

Podziel się tematem z innymi!