Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
Awatar użytkownika
 puma
#2530
gosia kochanie nie rycz tylko walcz ;) każdy z nas po wysypie się sypie (!) :speechless: jak się będziesz zadręczać to ta cholera na bank ci nie odpuści. zostaw może te sterydy, weź się np. za cygnolinę, szater poprowadzi cię za rączkę w leczeniu, bez obaw. nie jesteś sama, jest nas pełno wkoło, i wszyscy walczymy. powodzenia :*
#2532
Gosiu nie daj się i wyłaż z tego doła :oh: na początek zmień lekarza,co za lekarz...brak mi słów...weż się ostro za cygnolinę ,spisz z forum skład ,może lekarz rodzinny by Ci wypisał recepty,ja tak robię.liczę,że następne posty będą optymistyczne :D pozdrówka :D
 venus
#2539
Gosiu, dziewczyny mają rację. Ty lepiej zmień lekarza i zostaw w cholerę te sterydy, bo będzie tylko gorzej i wtedy na pewno łuszczycysię nie pozbędziesz :oh: . Uwierz, że są leki które pomogą Ci na jakiś czas pozbyć się tych zmian. Ja sama też stosuję cygnolinę z dobrym skutkiem.
Po pierwsze to weź się w garść i przestań się nad sobą rozczulać bo to Ci nic nie da. Nastaw się pozytywnie, i bierz się do roboty :) . Napisz do Szater, na pewno Ci nie odmówi. A cygnolina na prawdę potrafi pomoc. Wierzę, że dasz radę.
Pozdrawiam i trzymam kciuki :)
#2540
dziekuje pumciu i iwonko za cieple slowa sprobyje cygnoliny akurat mam na stanie cale opakowanie 1 procentowe wiem ze po cygnolinie jak sie posmaruje to po 2 godz musze sie umyc tak pozdrawiam was kochane buziaki Dziekuje Wam że jestescie zemna :) ps tobie Wenus tez dziekuje bardzo za cieple slowa i podtrzymanie na duchu
Awatar użytkownika
 Paweł
#2546
Gosiu bądź silna. Musisz być, aby tę cholerę pokonać. Z cygnoliną uważaj, aby się nie poparzyć - a z 1% masz spore szanse... Zerknij w dziale leczenie tradycyjne.

A może też spróbujesz Biocartalenu? Też jest szansa, że pomoże.
#2586
witam właśnie dzisiaj bylam u lekarza ogólnego pani doktor przepisała mi masci robione na poczatek masc salicylowo siarkowa potem cygnoline 025 ;jak rowniez przepisała mi jakas masc robiona proderminowa podobno dobra a sterydy odstawilam mam nadzieje ze pomoga te masci dziekuje wam wszystkim kochani ze moge na was liczyc jestem szczesliwa ze znalazlam to forum ze zawsze moge sie wyplakac poprosic was o pomoc i ze wkoncu nie jestem sama Ps pani doktor zaproponowała mi wizyte u psychologa stwierdzila ze za bardzo sie poddaje chorobie za bardzo mysle itp co mam zrobic isc do tej psycholog :( nie wiem co mam robic pozdrawiam wszystkich serdecznie na tym forum a i corcia moja rowniez was pozdrawia cieszy sie ze mam tylu znajomych z ta chorobą dobrze ze ja mam wspiera mnie w mojej chorobie zawsze podtrzymuje na duchu :D
#2614
widzę,że się troszkę pozbierałaś :D bardzo dobrze :D śmiało możesz iść do psychiatry,to też lekarz,nie gryzie a może pomóc :D .każdy ma czasem doła,nie radzi sobie,nie widzi wyjścia ...ale na forum zawsze ktoś wyciągnie rękę z pomocą :D pozdrawiam cieplutko
#2621
raczej do psychiatry nie pojde kupilam meliske i w miare uspokoiłam sie łuszczyca znika i znowu na mej twatzy pojawil sie usmiech :D moje kochane kolezanki i koledzy cygnolinka pomaga jestem szczesliwa buziaczki ;)