Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 euterpe
#14444
antonia pisze:[/quote="szater"]-....alergia wystąpiła po masowym pogryzieniu przez moskity(w luksusowym hotelu tego nie było ale chciałam poznac te Turcje z jej prawdziwej strony) ....i co nalezało zrobic?po prostu pójsc do ECZANE-APTEKI tam pan magister,popatrzył,pomyslał i...zrobił na miejscu masc...jednym ze składników było DERMOVATE MENTHOL


:D :D DERMOVATE MENTHOL-- w sam raz na komary, że też wcześniej mi to do głowy nie przyszło xd xd
euterpe pisze:Śmieszy mnie kiedy tak zajadle krytykujecie leki które są lekami pierwszego wyboru we wszystkich cywilizowanych krajach a podnieca was leczenie wodą utlenioną propagowane przez szamanów Niestety nie można uzywać argumentów w rozmowie z kimś kto wierzy w czary więc pozostaje tylko się litować i współczuć
… wydaje mi się, że pomyliłeś osoby, żadna z nas nie podaje się za czarownicę, szamankę , czy cygankę, radzimy sobie dobrze z problemami skórnymi bez używania sterydów a srodki do jej leczenia i pielęgnacji kupujemy w aptece i za poradą dermatologów.

euterpe pisze: Po kompielach w adriatyku jestem taki śliczny ale już przed wakacjami prawie doszedłem do remisji i życzę każdemu takiego stanu skóry jaki mam obecnie.[/

My po kąpielach w płatkach i ziołach też jesteśmy śliczniutkie - polecam :D ;)
Chodziło mi o szamana "prof" Niyumuwakina, który zyskiwał tutaj szaleńczą popularność.
 Basieńka44
#14446
A to pomyliłeś też fora bo to nie na tym tą popularność zdobył :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
 henia
#14447
euterpe pisze:Chodziło mi o szamana "prof" Niyumuwakina, który zyskiwał tutaj szaleńczą popularność.
henia pisze:[...]PS.Euterpe, pomyliły Ci się chyba fora :notguilty:
Tym razem bez chyba :D
 Basieńka44
#14450
I prosze jak to szybciutko mozna "rozwalic" watek
ani on osterydach,ani o leczeniu ale dlaczego sie nie popisac?
Ależ Krysiu jakbyś do tej miłości nie włączyła miłości do dermowate na komary nikt by ci jej nie zakłócił :D :D mysle :)
Awatar użytkownika
 lunka
#14901
Byłam w Turcji 3 lata temu i też pozytywnie wspominam te wakacje. To wspaniały kraj, przepyszna kuchnia i gorące słońce :)