Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
 Asik75
#4870
Udało mi się być dzisiaj z synem u dermatologa. Trafiłam na fajną panią dermatolog, podejrzewa, że to pasożyty. Ja robię okresowo dzieciom badanie kału na pasożyty, a zawsze wychodzą ujemne. Ona kazał zrobić metodą enzymatyczną, bo jest dokładniejsza oraz zleciła morfologię z rozmazem, glukozę, mocz. Przepisała maści. Jestem ciekawa czy ma rację.
 MagdalenaW
#32606
Objawy, które opisujesz u Twojego syna, mogą sugerować różne dermatozy, w tym łuszczycę, choć diagnoza wymaga szczegółowej oceny przez specjalistę. Powieki, które łuszczą się i swędzą, mogą być wyjątkowo drażliwe, dlatego ważne jest uzyskanie dokładnej diagnozy i odpowiedniego leczenia. Ponieważ zmiany skórne dotyczą również okolic oczu, warto skonsultować się z doświadczonym okulistą.

Polecam odwiedzić https://optykfleks.waw.pl/ , gdzie nie tylko znajdziesz profesjonalną opiekę okulistyczną, ale także możesz skorzystać z porady specjalisty, który pomoże ocenić stan zdrowia oczu Twojego syna. Specjaliści z Optyk Fleks mają doświadczenie w pracy z dziećmi i z pewnością odpowiednio zajmą się przypadkiem Twojego syna, oferując kompleksową pomoc i wsparcie.

Zachęcam do umówienia wizyty w salonie, gdzie specjaliści mogą dokładnie zbadać oczy syna i doradzić w kwestii dalszego postępowania. Może to być również dobra okazja do sprawdzenia, czy zmiany skórne nie wpływają na komfort widzenia czy ogólny stan zdrowia oczu.