Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
#4110
nieoficjalnie hoduję koleżankę na swoim całym ciele od 3 roku życia a oficjalnie (pierwsza wizyta u dermatologa) od 7 roku życia i co drugi dzień próbuje nauczyć się żyć z tą świnią!!! a wychodzi juz że ją mam 20 lat!!! Nie godzę się z tym, trzy dziewczyny mnie zostawiły, bo nie wierzyły, że jest niezaraźliwa!!! w szkole miałem jako dziecko przechlapane (zawsze sam), na wsi pewien facet mówił, że jego króliki nawet nie wyglądają tak jak ja z parchem, z basenu mnie wywalili, zawsze chcialem być fryzjerem, a nie zostanę bo łapy mam co chwilę w tym dziadostwie. jestem żołnierzem i niedługo odejdę z wojska, bo ilez to można ukrywać, z resztą nie ukryję choćbym nie wiem jak chciał!!! co drugi dzień mam ochotę rzucić się pod pociąg z pytaniem- dlaczego akurat ja, ale tego nie zrobię bo nie jestem aż tak upośledzony!!! hehehe ludzie ode mnie uciekają, nie lubią na mnie patrzeć, ale jakoś sobie poradzę:) nie maa to jak wygadanie się nieznajomym, którzy mnie nie widzą:) dzięki serdeczne:) fajny portal, bedę go często odwiedzał:) pozdrawiam wszystkich z naszym dziadostwem na barkach ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10