Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
Awatar użytkownika
 szater
#4129
...aniołem mówisz...no ja jak raz bardziej CZarownica jestem....z tego aniołowania to mnie własnie ludzie wyleczyli...ale jak ci z tym dobrze to....bylebys tylko nie pisał ze łuszczyca to defekt kosmetyczny...reszta ok :D
Awatar użytkownika
 amigo23
#4139
hehehehe;) czemu czas przeszły? bo konie, fotografowanie to teraz stały się spontanem niż codziennym zajęciem.Jak mam ochotę biorę książkę i czytam, jak mam ochotę jeżdżę na koniu a jak mam ochotę posiedzieć samemu, biorę lustrzankę i gnam do lasu czaić się na zwierzynę;)powiem wam szczerze, ze jak nie zamykam sie w domu, tylko wychodzę do ludzi, to co chwile osiągam coś nowego. Wiecie co tym razem?? hehehe... Podpisuję spółkę z człowiekiem bardzo niesamowitym i fantastycznym, który oczywiście zapłacił 150zł za wizytę u dermatologa specjalisty, by dowiedzieć się czy aby na pewno łuszczyca jest chorobą niezaraźliwą;) rozbawiło mnie to niemal do łez, ale cóż. Jestem już człowiekiem dorosłym i wiem czego po ludziach można się spodziewać, szczególnie, gdy z dzieciństwa przechodzi się w wiek dojrzewania, potem w dorosłość z dziadostwem na skórze, które czasami pomogło mi w życiu;)

a aniołem jestem i nie będę pesymistycznie podchodził do tej choroby, bo też wiele jej zawdzięczam. nie rzeczy materialne, ale raczej o wartości społeczne. najlepsze jest to, że teraz mieszkam w kurorcie morskim, w Ustce, a nawet na plażę nie wychodzę, bo mam plamy na całym ciele ;)

ale raz już słuchajcie wyszedłem w krótkim rękawku i spodenkach na plażę i powiedziałem bardzo brzydko do ludzi, którzy na plaży nie odrywali ode mnie wzroku: "Co ku.wa?!! Uposledzony też ma prawo do wody, a jak wam się nie podoba to wypad, bo będziecie mieli to samo!!! ;) i pusto się zrobiło;) hahahaha szybko smsy do znajomych, że mam miejscówe, rozpaliliśmy ogień i do północy siedzieliśmy w spokoju;) Czasem warto chorobę wykorzystać, ale umiejętnie;) a koni nie hoduję tylko mój wujek na wsi za płotem je ma i z mojego pola korzysta, dlatego mam darmowo;) Pozdrawiam wszystkich i dzięki za odpowiedź;) niesamowity portal
Awatar użytkownika
 szater
#4143
...ja to bym nawet ....ze tak powiem pojezdziła...z deczka....zawsze to cus innego jak zawody hippiczne na sprzecie własnym :D :devillaugh:
Awatar użytkownika
 amigo23
#4162
Bezpieczniejszy?? hehehe a z tą kosą to koleżanka mi napisała, że wyglądam jak wesoła smierć;)

Co do zdjęcia, to nic nie zrobię;( może Pablo będzie wiedział jak to powiększyć, w końcu jest adminem :D

A jesli chodzi o wrocław to mam go na drugim końcu Polski, jestem z Ustki, 20 metrów od morza:) (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)
Awatar użytkownika
 Paweł
#4174
To zdjęcie takie małe jest na serwerze - nie można go powiększyć.

A tak apropo to jest wątek o motywacji, więc przenieście się z rozmowami do wątku "o wszystkim i o niczym" w dziale "po godzinach".
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8