W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Gosia1423
#12761
Dzięki za odpowiedzi, odnośniki do tematów, które już kiedyś się pojawiły, to super sprawa. Z Wami, aż chce się walczyć z ł :cool: To forum to prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji :D

Na razie biegnę do kuchni wstawić wodę na herbatę. Spróbuję na razie z tym co mam pod ręką, czyli na pierwszy ogień idą zalecenia od Antonii :thx:
 Gosia1423
#12770
Po kilku godzinach przemywania odczuwam ulgę, zniknęła łuska i zmiany są zaróżowione :)
Awatar użytkownika
 henia
#12772
Tylko kciuki trzymać, żeby te naturalne metody zaskoczyły.
Jeżeli nie, to pozostaje Protopic - miejscowy immunolog, na twarzy sprawdza się więcej niż bardzo. Świeżo po kuracji nim jest Set, pogadaj z nim, jak coś :)
 Gosia1423
#12773
henia pisze:Tylko kciuki trzymać, żeby te naturalne metody zaskoczyły.
Jeżeli nie, to pozostaje Protopic - miejscowy immunolog, na twarzy sprawdza się więcej niż bardzo. Świeżo po kuracji nim jest Set, pogadaj z nim, jak coś :)
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;)

Tak myślę, żeby na nockę posmarować maścią z wit.A :)
 Gosia1423
#12791
Skroń praktycznie wyleczona, przy pomocy herbaty i wit. A :)

Dzisiaj postanowiłam wypróbować ocet jabłkowy, zobaczymy co z tego wyniknie ;)
 szuwarek
#12911
Cześć Gosiu :) W Polsce miałem jeszcze gorsze kontakty z lekarzami ale w Anglii nie jest lepiej. Też mnie aplikowano sterydy, rezultaty znasz :nomnom: Dopiero od około miesiąca wziąłem sprawy w swoje ręce. Czytając forum przeczytałem o preparacie Exorex Lotion. Zmiany na głowie są za uszami, na skroniach, nad prawym łukiem brwiowym i we włosach. Dziś włosy mam ścięte krótko maszynką, fakt, że ciągle się smaruję ale warto. Z dłońmi jest trochę gorzej. Zmiany na zewnętrznej stronie były znaczne a poza tym zależało mi na czasie więc co kilka dni rano używałem maści o nazwie Betnovate RD Cream a na noc Exorex. Teraz praktycznie nic nie widać. Spora część zmian na nogach też zniknęła bądż złagodniała. Jestem w takim wieku, że na brzuch czy pośladki lub kolana nie zwracam już uwagi(po tylu latach po prostu się poddałem), tego nie widać spod ubrania. W skrócie tyle i pamiętaj, że każdy z nas jest inny i efekty mogą być inne. Głowa do góry. Pozdrawiam :D
 Gosia1423
#12912
Ja się zastanawiam, czy oni (lekarze) znają inne metody leczenia, niż sterydy...

Ja na razie smaruję się maścią wzmacniającą z wit. A, dziś do kompletu kupiłam maść cynkową. Po jednym razie stosowania octu jabłkowego, pozbyłam się większości łusek na skórze głowy. Okolice oczy też lepiej wyglądają, skroń praktycznie wyleczona. Po kolej dorzucam nowe maści, żeby stopniowo działać na zmiany. Na razie pozbyłam się łusek, zmiany są różowe. Zobaczymy co będzie dalej :)
 beatkaaa882
#12919
Gosiu ja mam łuszczyce od 13 roku zycia tzn juz 11 lat sie z tym cholerstwem mecze.W pomoc lekarzy zwatpiłam juz dawno...
ZAczełam leczenie na własna eke metoda prób i błedów.Przeedewszystkim musisz przyzwyczaic sie do mysli ze nigdy sie w 100% tego nie pozbedziesz wiec dobrze by bylo nauczyc si z tym zyc.Stres nie a wrecz pogarsza jej stan. pomaga w leczeniu łuszczycy.Moje sprawdzone sposoby to solarium (bez przesady zeby nie przesuszyc skory), witaminki najlepiej cały zestaw i omega 3 , 6 , 9 ,wapno , dobre nawilzaajace kremy , balsamy płyny do kapieli itp. wyprubowana marka Oillan (z apteki) głownie balsam.Jezeli masz mozliwosc (moze ktos ci moze przywiesc z angli.to: E45 , Oilatum(to chyba tez mozna dostac w polsce) i moje nowe odkrycie to jest super polecam serdecznie SALCURA derma spray!!!!! PO 3 tyg pryskania prawie nie ma sladow a mialam tego sporo.Pozdrawiam mam nadzieje ze chociaz cos sie przyda :P
 Gosia1423
#12924
Bardzo dziękuję za post :)
SALCURA derma spray na polskiej stronie kosztuje 149 zł. http://green-a.pl/product.php?id_product=18
Zastanawia mnie jej skład.

Mam pytanie co zrobić ze skórą głowy. Tzn po umyciu głowy jest znowu to samo... najbardziej chciałabym się pozbyć czerwonych zmian, które wychodzą mi na czoło. Jest gorąco, a tu włosów związać nie można, bo wszystko widać... :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17