W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Gosia1423
#13368
Basieńka44 pisze:Tak jw.napisałam na szyi i twarzy zaleczysz tym sposobem jak tam podałam
obie naraz wysłałyśmy post i tak to wyszło :D :D
ha, ha, czasami tak się zdarza xd Ok, poczytam... ;)
 Gosia1423
#13388
Mam pytanie czy jeśli zmiany po smarowaniu żelem z żywokostu zaczynają się zaogniać i tak dziwnie piec, po kilku min uczulcie bólu znika, zmiany później blendą, czy to jest normalna reakcja?
 Basieńka44
#13390
U mnie tak :) :)
 Gosia1423
#13392
Basieńka44 pisze:U mnie tak :) :)
Ok, czyli znaczy, że tak to po prostu działa :D
Awatar użytkownika
 szater
#13399
już gdzies ,kiedys o tym pisałam ze ten zel z żywokostu mnie piecze i zaognia zmiany....odpowiedz chyba była inna :surprised:
dobrze ze ktos jeszcze ma takie objawy :notguilty:

....ja niekoniecznie moge go stosowac....
 Basieńka44
#13401
Mam pytanie czy jeśli zmiany po smarowaniu żelem z żywokostu zaczynają się zaogniać i tak dziwnie piec, po kilku min uczulcie bólu znika, zmiany później blendą, czy to jest normalna reakcja?
a ty pytałaś tylko o to
już gdzies ,kiedys o tym pisałam ze ten zel z żywokostu mnie piecze i zaognia zmiany.
nie pisałaś że zmiany później bledną :) dlatego odpowiedź mogła być inna
Awatar użytkownika
 szater
#13404
Bo piekło jak cho....a i było zaognione...pusciło po zmyciu...i to tez nie od razu...niestety nie bledło
 Basieńka44
#13406
więc jest różnica jak widzisz
co innego jak chwilkę popiecze a potem blednie a co innego jak bardziej się zaognia
przyspiesza proces regeneracji tkanek, gojenie się podrażnień i regenerację skóry.
http://www.gorvita.com.pl/el_z_ywokostem.html
więc skoro skóra jest uszkodzona np. drapaniem ma prawo troszkę piec :) :) ale komu jak komu tobie akurat tego tłumaczyć nie muszę myślę
 Basieńka44
#13407
Gosia.......... jednak jak cię boli nawet przez chwile to jest tam jeszcze ostry stan zapalny na który należy zastosować co jeszcze co go zlikwiduje,żywokost może być za słaby sam.
 Gosia1423
#13423
Jak na razie zmiany są bardziej płaskie i nie pokrywają się grubą białą łuską, mam wrażenie, że zmiany się pomniejszyły.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 17