Rozmowy dotyczące choroby współistniejącej z łuszczycą, czyli łuszczycowego zapalenia stawów (łuszczycy stawowej).
#20904
Np ja "zajadam" 2 razy dziennie diclac 50 od sierpnia - zmniejszyłam dawkę z 3 bo mniej boli. Czasem jak boli za mocno to dodaje przed spaniem aspiryn c. Łatwiej wtedy zasnąć jak boli i rano jest lepiej. ale to działa tylko w zestawieniu z sylfasalazyną. wcześniej brałam przez rok masę przeróżnych leków przeciwbólowych z ketonalem tez próbowałam i żaden nie pomógł wręcz przeciwnie. Fajne efekty dał laser na kolano i na pięte. w zasadzie dużą różnicę czułam już dwa dni później. Zastanawiam się ostatnio nad kąpielami w morzu zimą ale trochę się boję że może sobie zaszkodzę.
#20905
Kapsaicyna działa jak naturalna chemia

" Zasada jest prosta. Systematycznie małymi dawkami nasycać organizm, aż po czasie wszystkie komórki --->> doświadczą dobrodziejstw każdej kuracji . Tak samo jest ze wszystkim co naturalne. Stosując dłużej efekty są rewelacyjne. Liczy się systematyczność i działanie. Po tygodniu treningu nie przebiegniesz maratonu.... Proste"

http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=76&t=514
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8