Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#26472
Że też ja wcześniej nie pomyślałam o Aliexpress!!! Kupuję tam tyle rzeczy, ale o maściach nie pomyślałam:) Ludzie, dzięki Wam za to, że się tym dzielicie:D Zamówię jeszcze dzisiaj, a co:D Też zacznę próbować, bo póki co jeszcze z tą cygnoliną nie zaczęłam. I nie wiem, czy zacznę - mam smarować na noc, czyli przed pójściem do pracy musiałabym umyć głowę i wysuszyć włosy. Chodzę do pracy na 6, wstaję o 5, a z myciem głowy musiałabym wstawać o... 4 rano? :/ Druga sprawa - trzeba ją nakładać na skórę bez łuski. Czyli dwa mycia głowy dziennie:/ Czyli z moimi długimi włosami i czasem ich schnięcia jestem jakieś 3h w plecy w ciągu dnia (ze smarowaniem cygnoliną licząc), na co aktualnie po prostu nie mogę sobie pozwolić.
#26484
Jestem po 4 dniach smarowanka owym ustrojstwem i... jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie jest toto tłuste, pięknie i szybko się wchłania, nie brudzi. Smaruję się 2 x dziennie, zmiany może się nie zmniejszyły na razie ale łuska już nie narasta.

Paweł - czy Twoje źródełko, może szybciej, niż 2 miesiące, zrealizować ewentualny zakup? jestem zainteresowana. Jeszcze raz dzięki za umożliwienie eksperymenta :D
#26485
henia pisze:Jestem po 4 dniach smarowanka owym ustrojstwem i... jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie jest toto tłuste, pięknie i szybko się wchłania, nie brudzi.
Naprawdę? Po czterech dniach już jakieś efekty? Kurczę, nie mogę się doczekać, aż moje tubeczki z Chin przylecą:D

Czy możesz powiedzieć, czy konsystencja tego nada się na głowę? Bo do tej pory miałam problem z tłustymi włosami, konsystencja kremu typu Mediderm to maks, czym mogę posmarować skórę głowy, żeby rano włosy nie wyglądały jak wysmarowane masłem :( Maść konsystencją przypominająca Linomag na głowę się nie nadaje:p To jest krem, tak? Nie jest tragicznie tłusty?:) Pocieszyłaś mnie strasznie tą informacją, że nie jest tłusty ten specyfik! :D Bo mój problem jest taki, że wstaję do pracy przed 5 rano, żeby o 6 tam już być i zwyczajnie nie mam czasu na mycie głowy rano przed wyjściem:( Moja praca strasznie mi utrudnia jakiekolwiek leczenie ;(
#26486
camisado pisze:[...]Naprawdę? Po czterech dniach już jakieś efekty? Kurczę, nie mogę się doczekać, aż moje tubeczki z Chin przylecą:D

Czy możesz powiedzieć, czy konsystencja tego nada się na głowę? Bo do tej pory miałam problem z tłustymi włosami, konsystencja kremu typu Mediderm to maks, czym mogę posmarować skórę głowy, żeby rano włosy nie wyglądały jak wysmarowane masłem :( Maść konsystencją przypominająca Linomag na głowę się nie nadaje:p To jest krem, tak? Nie jest tragicznie tłusty?:) Pocieszyłaś mnie strasznie tą informacją, że nie jest tłusty ten specyfik! :D Bo mój problem jest taki, że wstaję do pracy przed 5 rano, żeby o 6 tam już być i zwyczajnie nie mam czasu na mycie głowy rano przed wyjściem:( Moja praca strasznie mi utrudnia jakiekolwiek leczenie ;(
Tak po 4 dniach, czyli po 8-u smarowaniach, widzę działanie ale - czy to będzie tylko brak łuski? czy dam rade całkowicie tym zaleczyć moje zmiany? jak długo utrzyma się efekt? nie wiem. To jeszcze za mało czasu.

Konsystencję to ma hmmm... lotionu?, to nie jest krem więc 0 tłustości jakiejkolwiek.
Paweł leczy tym swój "łebek" więc pewnie więcej będzie mógł podpowiedzieć w temacie. Ja też będę wiedziała, bo jedną tubkę podarowałam przyjaciółce, której młody ma dziadostwo właśnie na głowie. No ale i na wieści stamtąd. trzeba poczekać. Tyle mogę podpowiedzieć na dziś. Pozdrawiam :)
#26487
No rozumiem, rozumiem, że czasu potrzeba:) Ale i tak bardzo Ci dziękuję za informacje! Ta konsystencja lotionu to dla mnie wybawienie:) Może choć raz będę mogła pójść do pracy jak człowiek z normalnymi włosami. Tzn. z tłustymi nie chodziłam nigdy, bo jak zmian miałam mało i były niewielkie to nie było widać tych śladowych ilości maści na włosach;) Ale teraz jak muszę mieć posmarowaną praktycznie całą głowę na noc to włosy się po prostu jak taki jeden wielki tłusty hełm do głowy przyklejają i rano jest tragedia, więc z tego powodu na noc nie mogłam się smarować wcale, nie tym, co mam w swojej "apteczce":( A w dzień - wiadomo, nie raz się jest na mieście i też nie zawsze mogłam się posmarować. Jeszcze raz dzięki za info! :)
#26488
Do mnie paczka doszła po 3 tygodniach. Szybciej niestety się nie da, bo tak wolno działa poczta chińska. Można kurierem, ale koszt jest wtedy bardzo wysoki. A pocztą zwykłą zwykle przesyłka jest za darmo.

Mi po kilku dniach na głowie rozjaśniło zmiany, część od po ponad tygodniu nie widać. Zatem działa ;)
#26489
Paweł, dzięki za info! :D Normalnie życie mi ratujecie tymi informacjami! <3
Jak działa poczta chińska akurat wiem, bo nałogowo już kupuję różne rzeczy z Aliexpress po taniości (przykładowo kolczyki w H&M są za 20 zł, tam można mieć za 2 zł), więc oczekiwanie na przesyłki z tej strony obce mi nie jest;) Dzisiaj miałam zamówić ciuch tym razem, ale czasu nie było:(
A specyfik ten przyda mi się ogromnie, zwłaszcza, że sesja i zbliżająca się obrona chyba wykończy mi tą skórę:p Dobrze, że jeszcze tylko kilka dni i ten cały koszmar się skończy! :)
#26502
A ja za Pomocą Pawła :* zamówiłam właśnie następne opakowania.

Podoba mi się to leczenia - proste, szybko wchłanialne, i nawet jeżeli to tylko zakończy się brakiem narastania łuski, to dla mnie warto.
Miałam tak tycia plamkę na piersi - czerwień tylko, bez łuski - no to już jej nie mam :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 62