Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#27203
Super ,że ta maść nie zawiera sterydów.
Przez kilka lat stosowałam Dermowate i wyrządziła ona na mojej skórze więcej szkody niż pożytku. Nigdy więcej(mam nadzieję)sterydów
Po 3 dniach stosowania tej maści....jest super !
Nawilżam też skórę olejem kokosowym na przemian z balsamem.
Okluzję zrobiłam raz ,ale efekty są lepsze "bez"....
Pod okluzją skóra robiła się mokra(spocona)i była bardziej zaczerwieniona.
Nadal stosuję też "swoją" terapię i jest coraz lepiej.W końcu coś się ruszyło:)
#27281
W opisie nie ma przeciwwskazań, ale skoro masz obawy to zastosuj wcierki z olejów:
czarnuszka, wrotycz, glistnik - w równych częściach,
możesz dodać do tego odrobinę olejku magnezowego

to najbezpieczniejsza kuracja.
#27314
witam mam pyanie a w zasadzie prosbe nie mialby kos odsprzedac tego specyfiku z 3-4 tubki bo od stycznia mam isc na szkolenie NSR tam trzeba ogolic glowe a ja teraz mam taka jazde na glowie ze szok dluzsze wlosy to mi to nie przeszkadza nikt nie widzi chociaz troszke swedzi xd a jak zamowie przez ta aliexpress to przyjdzie mi kurde po NSR z gory dzieki za odpowiedz
#27320
Patryk19999994 pisze:witam mam pyanie a w zasadzie prosbe nie mialby kos odsprzedac tego specyfiku z 3-4 tubki bo od stycznia mam isc na szkolenie NSR tam trzeba ogolic glowe a ja teraz mam taka jazde na glowie ze szok dluzsze wlosy to mi to nie przeszkadza nikt nie widzi chociaz troszke swedzi xd a jak zamowie przez ta aliexpress to przyjdzie mi kurde po NSR z gory dzieki za odpowiedz

no i ukradłeś mi temat ;( :crazy:

też szukam źródła.. jeśli ktoś ma wielkie zapasy podpinam się pod prośbę ! :please: :notguilty:


PS. Powodzenia na Narodowych Siłach Rozpaczy :D :P ;)
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 62