Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#27168
Witam :)
Jestem tu nowa, ale to forum śledzę od jakiegoś czasu.
Moją walkę z łuszczycą opisałam tutaj: http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... topic=8149
Po 13 dniach wczoraj otrzymałam maść yiganerjing (10 szt.)
Mam pytanie,czy tą maść można stosować pod okluzję ?
Jakie Wy macie rezultaty? Troszkę ucichło na ten temat.....
#27187
Witam :)
Dzisiaj rozpoczęłam 3 dzień smarowania tą maścią.
Jestem w szoku! Pozytywnym!
Zmiany mam na całym ciele ( pierwszy raz w życiu mnie tak wysypało a choruję ponad 30 lat)więc 1 tubka starcza mi na 1 dzień.
Jutro zamawiam następne.
Po 2 dniach stosowania,zmiany na rękach i brzuchu prawie niewidoczne.Najgorzej mnie wysypało na pośladkach,plecach i nogach.
Tam zmiany zrobiły się gładsze i bledsze.
Boję się tylko,żeby ten efekt nie był taki jak po Dermovate.

Proszę napiszcie jak jest u Was?
Czy efekty po użyciu tej maści się utrzymują ? Czy może macie po jakimś czasie nawrót choroby?

Dużo było tutaj "ochów" i achów" co do tej maści a teraz cisza....

Miłej niedzieli...:)
#27188
Miałem maść na próbe efekt jak się smaruje ładnie schodzi blednie ale jak się kończy smarowanie szybko wraca co tak działa na panią ł zawiera mocny składnik pewno steryd ale i tak warto bo działa. Jak ktoś może odstąpić choc 1- 2 sztuki lub zamienić na inna masć to proszę pw.
#27189
Henio pisze:Miałem maść na próbe efekt jak się smaruje ładnie schodzi blednie ale jak się kończy smarowanie szybko wraca co tak działa na panią ł zawiera mocny składnik pewno steryd ale i tak warto bo działa. Jak ktoś może odstąpić choc 1- 2 sztuki lub zamienić na inna masć to proszę pw.
Czyli podobnie jak po Dermovate :(
Ale z tego co wyczytałam z powyższych postów to ta maść
nie zawiera sterydów. Odstawiłam sterydy i nie chcę do nich wracać!
Martwi mnie,że po odstawieniu tej maści wszystko wraca :(
No nic,będę ją nadal smarowała ale przede wszystkim będę się trzymała swojej kuracji jaką rozpoczęłam.
Zobaczymy co z tego wyjdzie......:)
#27190
asisa pisze:[...]Martwi mnie,że po odstawieniu tej maści wszystko wraca
No nic,będę ją nadal smarowała ale przede wszystkim będę się trzymała swojej kuracji jaką rozpoczęłam.
Zobaczymy co z tego wyjdzie......
Nie wszystko wraca. Zaleczyłam tą maścią ze 3 zmiany, i one nie wróciły. Zostały 2 łokcie i 1 - na pośladku. Ale i tam nie rozwija się ale też i się nie zalecza, constans; może mniej łuska narasta. Nie wiem na czym polega problem - jedne zmiany zalecza inne nie :nomnom:

Zaczęłam w lipcu chyba, poprawa była piękna, potem stagnacja i już nie działała na te pozostałe zmiany. Mało tych zmian mam ale jak co to idę na Sorion :D
#27191
henia pisze: Mało tych zmian mam ale jak co to idę na Sorion
A co to takiego?

Ta maść skuteczniej i szybciej działa gdy skóra jest dobrze przygotowana przed jej nałożeniem, czyli kąpiele lub okłady, peelingi.
Ja swoją rozdałam potrzebującym i wszyscy do końca zaleczyli, ale trzeba smarować jeszcze jakiś czas po zaleczeniu.
Żadnej maści na łuszczycę nie odstawia się z dnia na dzień.
#27193
Stosuje masc juz dosc długo,przed wakacjami zaczełam i była fajna remisja,słonce i słona woda dokonczyły i obecnie jest niezle.Smaruje od czasu do czasu gdy cos gdzies sie pojawi.Napewno nie jestem systematyczna :P Po operacji wiecej wysypało ale spokojnie zaleczyłam.Mam zupełnie inne doswiadczenie z Dermowate wiec nie ma co porównywac.Nie zdecydowałabym sie położyc tej masci pod okluzje,nie każda sie do takich rzeczy nadaje.Uważam że wystarczająco dobrze działa bez okluzji,wiec spokojnie i bez szalenstw.
#27194
Sterydu maść nie ma.

Na jednej z ulotek też napisano, że należy po ustąpieniu zmian stosować jeszcze 2 tygodnie w celu utrwalenia efektu.

U mnie część zmian też nie wróciła. Z tym, że ja też nieregularnie stosuję.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 62