Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
Awatar użytkownika
 szater
#24025
A ja ze swojej strony życze Ci zdrowia i szczescia bo bedzie Ci potrzebne jeszcze nie raz :D

Zachowujesz sie niegrzecznie,po co wracasz? aby napyskowac? bardzo dziecinne. :annoyed:

Doradca to człowiek co dzieli sie swoimi doswiadczeniami a nie przeszukiwacz neta w poszukiwaniu...cudownych leków. :P
Awatar użytkownika
 antonia
#24030
Nie na wszystkich i nie zawsze działają dziegcie, tak się też dzieje z copyrighterstwem, nie zawsze i nie wszyscy dają się nabrać.
Skąd się wziął pomysł na nick,
od
Mikołaj Kopernik, Copernicus - wybitny polski astronom, matematyk, lekarz, prawnik i ekonomista,
czy
James Fenimore Cooper – autor powieści przygodowo awanturniczych,
pewnie już się nie dowiemy, bo podstęp "geniusza" się nie udał.

Cytat:
"Gdy człowiek rozumny zacznie mówić jakieś zdanie, nie domyślamy się, jak je skończy. Gdy zacznie głupi – wiemy na pewno."
Świętochowski Aleksander.
 Copernik
#24077
Z tego co widzę Doradcy na forum zajmują się wzajemnym utwierdzaniem się w znajomości filozofii oraz poszukiwaniu skąd się wziął "pomysł" na nick ... żenujące
skoro po to powstało to forum to cieszę się że z największą przyjemnością go opuszczam
poza tym jak widzę ludzie którzy chcą pomóc przekazując innym swoje doświadczenie mogą liczyć na ...
Losowanie nagród w Luszczyce.pl

Drogi użytkowniku luszczyce.pl,

Spośród wszystkich to właśnie Ty zostałeś wylosowany, dzięki czemu masz teraz szansę na wygranie bonu towarowego o wartości 2000 zł.

Tylko dzisiaj (19 stycznia 2015) mamy zamiar rozdać szczęśliwym użytkownikom luszczyce.pl 9 bonów towarowych.

Aby zapewnić sobie szansę na wygranie kuponu o wartości 2000 zł, musisz najpierw odpowiedzieć prawidłowo na następujące 3 pytania.

to tym się tu zajmujecie ???

Farsa
Awatar użytkownika
 Paweł
#24078
Nic nie wiem o żadnym losowaniu nagród. Proszę o więcej informacji na priv skąd te informacje.

//Edycja
Najprawdopodobniej widziałeś zwykłą reklamę w topie strony, która pobiera informacje o domenie, na której się znajduje. Właśnie widziałem coś podobnego. Nie jest to nic nadzwyczajnego i nie ma to związku z działalnością serwisu.
Awatar użytkownika
 antonia
#24083
Copernik pisze: ... żenujące skoro po to powstało to forum to cieszę się że z największą przyjemnością go opuszczam poza tym jak widzę ludzie którzy chcą pomóc przekazując innym swoje doświadczenie mogą liczyć na ...Losowanie nagród w Luszczyce.pl
Ołowiane żołnierzyki wylądowały na strychu i nie ma kim dowodzić? Jest internet, jest fantazja, jest okazja stworzyć sobie zabawę na necie, z priv zabawa z telefonem przez całą dobę, pasjonujące zostać generałem. Nie wyszło z cudownym lekiem, można zainteresować wygraną na loterii.
Wątpliwa przyjemność przegrać grę i opuścić forum, sama decyzja widać nie jest taka łatwa, do tego potrzebna jest ambicja.
 Alicja
#24085
Takie kosmetyki i wiele podobnych, za niewielkie pieniądze można nabyć w www.ukrainashop. I w kilku innych sklepach oferujących kosmetyki naturalne. Czy podziałają? Dziegieć jest , jak wiem, polecany w schorzeniach łuszczycowych, zależy ile go jest w kosmetyku.
Awatar użytkownika
 szater
#24089
panie Copernik żenada,naprawde prosze strzel pan już tego focha na dobre i...zniknij albo pokłon sie nisko i spróbuj zaakceptowac zastany stan rzeczy :P

Zegnasz sie a potem wpadasz poczytac...ciągnie cie co nie :D :D :D

Paweł te talony to ja też chetnie bym...wylosowała....ino jak i gdzie podpowiedz szefie....a Copernikami sie nie przejmuj interes mu nie wyszedł to sie złosci :D

Alusiu dzieki kochanie :* wiadomosci sie przydadzą xd
Awatar użytkownika
 Paweł
#24110
Nie ma żadnych bonów. Kolega Copernik widział po prostu reklamę, która mi się wygenerowała, a która wykorzystała takie informacje jak nazwa domeny, i parę innych sztuczek. Tak, żeby wyglądało to, że jest powiązane z serwisem. Ale nie zmienia to faktu, że jest to tylko reklama, która nie ma nic wspólnego z działalnością serwisu.