Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
Awatar użytkownika
 Paweł
#687
Medium pisze:Jest jeszcze w tej witrynie Omega 3 ze wskazaniem, ale CIUT droższa... ;)
Pewnie dlatego, że ostatnio bardzo ceniona :)
Wiesiołka ani kociego pazura nie próbowałem, choć na wiesiołka się czaję :D Za to ponad rok wcinałem omega 3 - ciężko mi powiedzieć jakie były rezultaty, bo ja generalnie zdrowy jestem :D Może dlatego, że jem te różne suplementy i zioła :D
 konto usunięte
#691
Zdrowy chłop, tyle że z łuszczycą?
To może wegetarianizmu spróbować? Bo mnie ten ostatni wysyp przypadł na czas, kiedy w domu częściej pojawiało się mięso... I dusza aż krzyczy o post!
Awatar użytkownika
 Piołun
#772
Aby odkwasić organizm(a większość z nas jest zakwaszona), żeby usunąć toksyny ,zadziałać przeciw ewentualnym pasożytom,grzybom,bakteriom i aby poprawić samopoczucie warto stosować:
pokrzywę
melisę
rumianek
szałwię(okresowo)
herbaty owocowe-naturalne
piołun(krótko!)
Ja piję te zioła oddzielnie .Z czasem można polubić ich smak.
Nawet gdy na początku nie smakują.
Awatar użytkownika
 puma
#774
no ja akurat często piję rumianek, pokrzywę i melisę, a do tego jeszcze miętę i zieloną herbatę. nie traktowałam tego jako leczenia ziołami tylko jako alternatywę dla czarnej herbaty, której nie lubię :crazy: nie wiem czy czyści mnie to z grzybów ale ważne, że smakuje :D
Awatar użytkownika
 Piołun
#780
Jak człowiek przekona się ,że zioła maja tak dobroczynne działanie to
zaczynają inaczej smakować.Ja szczególnie lubię pokrzywę ,miętę i rumianek.
Trudne były pierwsze dni z piołunem bo jest niewiarygodnie gorzki ,ale wiara w niego
pozwoliła przetrwać tygodniową kurację.To zioło akurat pije się krótko .
Awatar użytkownika
 szater
#785
Generalnie i z ziołami trzeba uwazac ! Zioła tez mozna przedawkowac! ...do wszystkiego potrzebny jest umiar i zdrowy rozsadek.Aby leczyc sie ziołami i jeszcze kierowac innymi trzeba posiadac naprawde wiedze bardzo solidna.Można naprawde sobie lub komus zaszkodzic....a dobrymi checiami piekło jest wybrukowane :devillaugh:

PS.Nie mówie tu o szklance czy dwóch herbaty z rumiankiem czy mięta(o tym ze wszelkie torebki z ziołami to szajs ....to chyba wiecie...jedyny susz ma wartosc!) :D
Awatar użytkownika
 Piołun
#790
Jeśli nie zioła ,suplementy,zdrowe odżywianie to co ma nas wyleczyc?
W laboratoriach wytwarza się głównie "leki" ,które mają maskować objawy choroby a nie leczyć.
Gdybyśmy wszyscy byli zdrowi to komu koncerny farmaceutyczne sprzedawałyby swoje
produkty?
Np za malutką tubkę kremu elidel trzeba zapłacić 70 zł ????? To jest chore.
Dlatego ja stawiam na NATURĘ i mądry sposób dbania o zdrowie.
Awatar użytkownika
 szater
#791
...o ile sie wczytałes w to co pisałam ...ja tez jestem za ....wspomaganiem leczenia ziołami...najlepiej jednak zapobiegac niż leczyc...jednak do wszystkiego należy podejsc zdroworozsądkowo...i wszystko bedzie ok :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9