Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 Pyrka85
#18691
i ja postanowiłam spróbować papki :-) właśnie siedzę z owiniętą głową w folię i ręcznik :-) jestem tak pozytywnie nastawiona na efekty, że nie może być inaczej :-)
Awatar użytkownika
 edoss91
#18692
Pyrka85...
efekty sa po papce nie powiem - ja bylem zaskoczony bardzo miło :D
a i moze doradze.... ja zamiast recznika zalozylem na folie ....zwykła czapke :geek:
 Pyrka85
#18693
edoss91 może rzeczywiście w czapce byłoby wygodniej :-) bo mogłabym w tym czasie jakoś bardziej się ruszać, bez obawy, że ręcznik mi spadnie :-) następnym razem spróbuje.
Mam jeszcze pytanko, jak często można stosować tą papkę?
Awatar użytkownika
 edoss91
#18694
hmmm papka sluzy 'wyeliminowaniu' :crazy: łuski-skorupy z głowy.... zalezy od przypadku :angel: ja po 2 papkach pod rzad tzn dwa dni pod rzad wieczorem prawie ze w jakis 90 % oczyscilem sobie glowe :) mozna ? mozna :cool: wiec stosuj tak zeby pozbyc sie luski :D a potem zalecz i o :hay:
 Basieńka44
#18696
edoss91 pisze:hmmm papka sluzy 'wyeliminowaniu' :crazy: łuski-skorupy z głowy.... zalezy od przypadku :angel: ja po 2 papkach pod rzad tzn dwa dni pod rzad wieczorem prawie ze w jakis 90 % oczyscilem sobie glowe :) mozna ? mozna :cool: wiec stosuj tak zeby pozbyc sie luski :D a potem zalecz i o :hay:
Potwierdzam można :D :D
 Pyrka85
#18698
super :-) jutro znowu zrobię, bo dzisiaj wieczorem idziemy na grilla ;-) powiem Wam, że zadziwił mnie efekt! i to pozytywnie :D kiedyś na pozbycie łuski stosowałam Squamax, ale takich fajnych efektów po nim nie było! po papce skóra jest gładka, nie ma już tyle łuski, i włosy są mięciutkie i fajne w dotyku :-) bedę działać dalej i zobaczymy, dam znać :-)
Awatar użytkownika
 edoss91
#18699
do papki mozesz dodac [ chyba ze takowa zrobilas ]

miód , żółtko jaj - co ma dodatkowe wlasciwosci wzmacniajace Twoje włosy :D kilka w jednym bym powiedzial :cool:
 Pyrka85
#18794
Dodałam żółtko, i miodzik :-) skóra głowy w dużo lepszym stanie i do tego włosy super błyszczące :-) czy po tej papce można stosować np. Cerkogel? bo właśnie czytam ilu osobom pomógł, i chcę go spróbować :-) za 2 tygodnie mam wizytę u fryzjera, fryzjer nie robi problemu z łuszczycy, ale jak mam ostry wysyp to nie lubię tam chodzić, więc mam nadzieję, że po tylu miesiącach walki z wiatrakami uda mi się chociaż uspokoić łuszczycę na głowie. Dzieki Wszystkim za pomoc i informacje :D
Awatar użytkownika
 edoss91
#18823
pewnie ze mozesz Cerko smarowac... :)
ja wlasnie tak robie :D
#18888
i na mnie świetnie działają drożdże:) zaraz ide sobie zrobić własnie :) niedziela wolna więc mozna posiedziec ze 3-4 godzinki z tym na głowie i jutro bedzie głowa czysciutka.. jak ja lubie dotykac głowe jak juz umyje głowe po tej "maści".
a i jak macie czas to po zmyciu "maści" polecam nałozyć na skóre głowy i włosy żel z siemienia lnianego. cudownie nawilza i sprawia ze włosy są milutkie i błyszczące :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8