Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
Awatar użytkownika
 antonia
#12311
Podgrzewałam, nie rozcieńczałam, wcierałam tamponikiem, łuska bardzo mięknie i można ją zczesać z włosów. Można myć każdym szamponem, ale jeśli włosy nie są brudne to lepiej dużo szamponu nie używać. Nie ma potrzeby nakładać szamponu na włosy dwa razy.
 BIATA
#12314
spróbuję tego sposobu może akurat by mi pomógł ale jakoś tak nie chce mi się wziąć za tą głowę, aha to można wacikiem lub czymś tam wcierać sobie, a robiłaś to codzień?? to tylko tak w garnuszku wystarczy pogrzać nie czekać aż się zagotuję??
Awatar użytkownika
 antonia
#12315
Tylko trochę podgrzej, żeby nie był za gorący bo się możesz poparzyć. Możesz wcierać codziennie, albo co drugi dzień, jak chcesz. Tak często jak często normalnie myjesz głowę. :)
 BIATA
#12325
I Ty tylko tym zaleczyłaś swoją łuszczycę na głowie?? po zdjęciu łuski tym octem z Twojej głowy żednymi maściami leczącymi łuszczycę się nie smarowałaś?? :surprised:
Awatar użytkownika
 antonia
#12327
Nie, niczym więcej głowy nie smarowałam, czasami jakąś odżywkę na zniszczone farbą włosy ale nic poza tym :)
 BIATA
#12337
A mocno miałaś w głowie?? napewno kiedyś spróbuję Twojeego sposobu :D mi nigdy za głowę nie chce się wziąć bo sama nie umiem sobie smarować i zawsze trzeba kogoś prosić i to taki jest problem.
Awatar użytkownika
 antonia
#12340
Nie wiem ile jest dla Ciebie mocno :) Miałam duże plamy na głowie, za uszami, na tylnej części uszu, nad czołem i w brwiach. Skorupy nie były grube ale bardzo swędzące i widoczne.
 Basieńka44
#12342
nie umiem sobie smarować i zawsze trzeba kogoś prosić i to taki jest problem.
a więc sposób antonii jest dla ciebie w sam raz nie musisz uważać czy smarujesz zdrową czy chorą skórę lecisz po całości tak jak i maścią z wit A :D :D
Awatar użytkownika
 antonia
#12374
.
Pestki z dyni

Medycyna ludowa prostym i dosadnym językiem tak podsumowuje temat pestek dyni: "Pestki dyni spadły z kieszeni Boga na ziemię i nie ma na świecie zdrowszej od nich rzeczy!" :)
- dzięki wysokiej zawartości cynku pestki dyni są pomocne w stanach zapalnych skóry (np. trądzik) i błon śluzowych, wypadaniu włosów i łamliwości paznokci.
Zawartość witamin i mikroelementów w pestkach dyni, a zwłaszcza ich ilość, przyprawia o zawrót głowy. Witaminy z serii B (B1 B2 B3, B9) liczone są w kilkunastu procentach średniego rekomendowanego dziennego zapotrzebowania, mikroelementy jak mangan, magnez, fosfor, żelazo, cynk liczone są w kilkudziesięciu % (po pełna listę zapraszam na na Nutrition Date)
 Basieńka44
#12375
Są jako jedyne skuteczne w usuwaniu pasożytów przewodu pokarmowego :D łagodnie nie jak leki chemiczne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8